MAÇ SONUÇLARI
TRABZONSPOR 4 - 1 ADANASPOR             

Paypal Nakit Kart Kullanıcılarına Kötü Haber

İki yıl önce ülkemizde aktif hale gelen Paypal Nakit Kart programının durdurulacağı açıklandı.

Paypal Nakit Kart Kullanıcılarına Kötü Haber
Bu içerik 550 kez okundu.

İnternet üzerinden alışverişlerinizde ödeme alternatifleri arasında kullanılabilecek olan Paypal Nakit Kart ile ilgili kısa süre önce yeni bir haber geldi.

 

PAYPAL NAKİT KART HİZMETİ DURDURULUYOR !

Milyonlarca kişi tarafından kullanılan online ödeme sistemi Paypal’ın iki yıl önce ülkemizde başlatmış olduğu Paypal Nakit Kart Sistemi ile ilgili kısa süre önce kötü bir haber geldi.  Paypal tarafından kısa süre önce yapılan bir açıklamaya göre Paypal Nakit Kart hizmetinin durdurulmasına karar verildiği belirtildi.

 

KISA MESAJ YOLUYLA KULLANICILARINA BİLDİRİLDİ !

Online alışverişlerde kullanım kolaylığı sağlayan Paypal Nakit Kart hizmeti ile ilgili bu durum kullanıcıların telefonlarına mesaj yoluyla bildirildi. Paypal’ın başlatmış olduğu nakit kart hizmeti ülkemizde Türkiye Ekonomi Bankası üzerinden yürütülüyordu.

Paypal, Paypal Nakit Kart hizmetinin durdurduğunu kullanıcılarına kısa mesaj yolu ile bildirdikten bir süre sonra sitesinde yaptığı açıklamada “Türkiye’de iki yıldır TEB iş birliği ile yürütülen Paypal Nakit Kart programının durdurulacağını bildiririz.” ifadesini kullandı.

 

MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ İLGİLİ DEPARTMANLARA YÖNLENDİRDİ !

Bu durum sonucunda kullanıcılarının herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmamaları adına Paypal, müşteri hizmetlerini ilgili departmana yönlendirdi.

Paypal tarafından yapılan açıklamada Paypal Nakit Kart’a para yükleme işleminin 1 Mayıs 2016 tarihine kadar devam edilebileceği belirtildi. Paypal Nakit Kart içerisinde bulunan bakiyenizi 31 Temmuz 2016 tarihine kadar harcayabileceğinizi belirtmekte fayda var.

 

paypal nakit kart durduruluyor paypal nakit kart hizmeti bitti paypal nakit kart
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke