MAÇ SONUÇLARI
TRABZONSPOR 4 - 1 ADANASPOR             

Yazdığı Kodla Şirket Verilerini Sildi

Marco Marsala, sunucu yönetim paneline yanlışlıkla girdiği bir kod nedeniyle sunucuda bulunan veri dosyalarının silinmesine sebebiyet verdi.

Yazdığı Kodla Şirket Verilerini Sildi
Bu içerik 483 kez okundu.

Kısa süre önce bir kullanıcı Serverfault isimli forum sitesinde açtığı bir konuda, şirket verilerinin silindiğini ve verilerin geri getirilebilmesi için yardım istediğini söyledi.

 

ŞİRKET VERİLERİNİ YANLIŞIKLA SİLDİ !

Bu durum ilk başta bir hack olayı sanılmıştı. Ancak kısa bir süre sonra sunucuya girilen bazı kodlar nedeniyle şirket verilerinin silindiği öğrenildi.

İngiltere’de yaşayan Macro Marsala, şirket verilerinin bulunduğu sunucuya hatalı bir kod girmesinden dolayı sunucuda bulunan verilerin silinmesine neden olmuştu.

 

TÜM VERİLER VE YEDEKLER SİLİNDİ !

Macro Marsala, tüm şirket verilerinin silindiğini ve bu verilerin yedeklerinin bile silinmiş olduğunu belirtti.

Macro yanlışıkla sunucunun yönetim ekranına girdiği beş karakterlik kod nedeniyle sunucuda bulunan dosyaların silindiğinide açıklamasına ekledi.

 

PROFESYONEL VERİ KURTARMA ŞİRKETLERİNE BAŞVURDU !

Macro Marsala, sunucuya yanlış kodlar girmesinden dolayı silinen verilerin geri getirilebilmesi için profesyonel veri kurtarma merkezlerine başvurdu.

Büyük miktarda para bakımından zarara uğradığını belirten Macro Marsala, böyle bir durumla bir daha karşı karşıya kalmamak için deneyimli bir çalışan aradığını belirtti.         

 

yazdığı kodla şirket verilerini sildi şirket verilerini sildi
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke