MAÇ SONUÇLARI

Samsung Yeni Telefon Serisi Çıkartıyor

Samsung, kısa süre önce yaptığı açıklamada yeni "C" serisi için çalışmaları başlattığını duyurdu.

Samsung Yeni Telefon Serisi Çıkartıyor
Bu içerik 635 kez okundu.

Dünya devi teknoloji firmalarının akıllı telefon pazarındaki yatırımları günden güne büyüyor. Akıllı telefon pazarında ismini sıkça duyduğumuz Samsung yeni telefon serisi C ile tüm ilgileri üzerine toplamış durumda. !

 

SAMSUNG C SERİSİ İÇİN ÇALIŞMALARI BAŞLATTI !

Uygun fiyatı ve eşsiz tasarımı sayesinde son yıllarda büyük bir başarı yakalamış olan Samsung yeni bir akıllı telefon serisi çıkartacağını duyurdu. Samsung’un S,J,A ve E serilerine yenisi eklenecek olan C serisi için Samsung çalışmaları başlatmış durumda.

Samsung’un yeni C serisi ile ilgili kapsamlı bir rapor yayınlandı. Bu raporun içeriğinde bulunan bilgilere göre C serisi ince bir tasarıma ve metal gövdeye sahip olacak.

 

TASARIMI VE PERFORMANSI BAKIMINDAN OLDUKÇA BAŞARILI !

Tasarım açısından oldukça beğenilen C serisi, tasarımın yanında inceliği ve performansı bakımından oldukça başarılı olacağa benziyor.

C serisi performans bakımından da oldukça başarılı bir iş çıkarmış durumda. Raporun içeriğinde C serisinde 4 GB RAM ve Snapdragon 617 işlemci kullanılacağı belirtiliyor.

 

SATIŞA İLK ÇİN’DE ÇIKACAK !

C serisinde Android işletim sisteminin 6.0.1 Marshmallow sürümünün kullanılacağı düşünülmekte. C serisi ile ilgili yayınlanan raporda dikkat çeken başka bir yer ise C serisinin ilk olarak Çin’de satışa çıkması oluyor.

samsung c serisi samsung yeni serisi samsung yeni telefon serisi
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke