MAÇ SONUÇLARI

Vadide bu hafta canlı bomba sahnesi kafa karıştırdı

Kurtlar vadisi pusu dizisinin bu hafta yayınlanacak bölümünde dikkat çeken detaylar ortaya çıktı. Perşembe akşamı izleyici ile buluşacak dizide canlı bomba eylemi için metropollere giden PKK’lı teröristleri Polat Alemdar ve ekibi durdurabilecek mi?

Vadide bu hafta canlı bomba sahnesi kafa karıştırdı
Bu içerik 407 kez okundu.

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizileri arasına girmeyi başaran ve gündemin gerisinde kalmayan senaryosuna yön veren kurtlar vadisinde bu hafta yine dikkat çeken olaylar yaşanıyor. Canlı bomba eylemleri yapılması planlanıyor. Polat Alemdar bu eylemleri durdurabilecek mi?

 

Metropollerde Canlı Bomba Eylemi:

Gölge karakterini canlandıran kişi bu hafta canlı bomba eylemleri için PKK’ya bağlı kişileri metropollere gönderiyor. Sansasyonel bir eylem peşinde koşan gölgenin bu planı işe yarayabilecek mi? Polat Alemdar ve arkadaşları bu bombaları yakalamak için uğraşacak.

 

Dizide Dikkat Çeken Detay:

Canlı bomba eylemlerini planlayan Gölge’nin bir bölümde söylediği söz dikkat çekiyor. Canlı bomba eylemlerinin azmettiricisi Gölge bir sahnede “Ulusal egemenliğin kutlu olsun ey Türk halkı şeklinde bir ifade kullanıyor. Bu sahne ile canlı bomba eylemlerinin 23 Nisan kutlamaları sırasında yapılacağının planlanıp planlanmadığı ise merak konusu.

Kurtlar Vadisi Pusu bu hafta yine heyecan dolu bir bölüm ile izleyicinin karşısına çıkıyor. Bakalım Polat Alemdar ve ekibi bu eylemleri durdurarak Gölge’nin canlı bomba planlarını suya düşürebilecek mi? Kurtlar Vadisi Pusu Perşembe akşamları saat:20.00’da Kanal D ekranlarında sevenleri ile buluşuyor.

 

Kurtlar vadisi Kurtlar vadisi son bölümde ne olacak Kurtlar vadisi 292 bölüm fragmanı Kurtlar vadisi izle Polat ne yapacak
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke