Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Benzinde 8 kuruşluk indirim

Bu gece itibariyle benzine 8 kuruşluk indirim uygulanacağı benzin dağıtıcı firmalarınca duyuruldu.

Benzinde 8 kuruşluk indirim
Benzinde 8 kuruşluk indirim Cem Güner
Bu içerik 472 kez okundu.

Araba almak ayrı bir dertken arabanın benzin sorunu hepimiz için çok daha ayrı bir derttir. Her gece haberlerde tüm araba sahipleri büyük bir hevesle benzinde indirim beklerler. Ara ara olan bu indirimler bazen bizleri çok mutlu ederken, bazense yapılan zamların dile gelmesiyle uykularımızın bile rahatını bozup kâbusuna dönüşüverir resmen.

 

8 KURUŞ

Araba sahibi olan herkesin büyük belalısı olan benzin fiyatına bu gece itibariyle indirim geldi. Herkes büyük hevesle indirim kapıları açılacak mı diye beklerken; akaryakıt dağıtım şirketleri, bu gece itibariyle benzine 8 kuruşluk indirim yapıldığını duyurdu.

Tabi bu küçük indirimi duyan halk ne yazık ki mutlu olamadı. Son zamanlarda geçimin zor olmasının yanı sıra böyle bir indirim cepte çok büyük bir değişiklik yaratmadı ne yazık ki. Umutlarla hala daha büyük indirimler bekleniyor.

Bu indirim yaşadığımız semte göre değişiyor. Eğer ki İstanbul'da yaşıyorsak, benzinin litre fiyatı ortalama 4,40 liradan 4,32 liraya düştü. Aynı şekilde başkent Ankara'da yaşıyorsak 4,39 liradan 4,31 liraya düşerken, İzmir’de yaşayanlar için 4,43 liradan 4,35 liraya düşeceği belirtildi. Bu fiyatlar bu gece yarısından itibaren geçerli olacaktır.

Her ilde farklı fiyatlara düşürülmesi ise hepimizin kafasında oldukça büyük sorular oluşturdu. Ama yapılan açıklamaya göre bu fiyatların belirlenme nedenleri, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük çaplı değişimler göstermesi.

Benzin İstasyonu Benzin fiyatları Benzine zam Benzinde indirim Mazot ve benzin fiyatları Benzinin varil fiyatı Benzin neden ucuzlamıyor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cenk, Hem Kafasını Hem de Ayaklarını Kullanabilen Çok İyi Bir Santrfor"
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı