MAÇ SONUÇLARI
TRABZONSPOR 4 - 1 ADANASPOR             

İLGİNÇ BOŞANMA DAVASI

30 yıllık evliliğini sonlandırmak için İstanbul aile mahkemesine başvuran H.G.T adlı bayan kocası H.T boşanmak istediğini belirterek dava açtı. İlginç olan ise 30 yıllık evliliği bitirmeye sebep olarak ayrılmak isteyen eş, eşini sevemediğini belirtti.

İLGİNÇ BOŞANMA DAVASI
Bu içerik 436 kez okundu.

H.G.T’nin avukatı Fırat Söyle’nin mahkemeye sunduğu dava dilekçesinde çiftin görücü usulü ile evlendiğini ve müvekkilinin eşini hiç sevemediğini bu zamana kadar çocukları için katlandığını fakat artık çocuklarının büyüdüğünü ve kendi başlarına yaşayabileceklerine inandıkları için boşanma kararı aldıklarını belirtti. Mahkeme esnasında ise ilginç olaylar gelişti. 

 

DUL ARKADAŞ TOPLULUĞU

Davalı koca H.T hiçbir sorunlarının olmadığını karısının yaklaşık 2 yıldır dul olan bir arkadaş topluluğuna girdiğini ve oradaki arkadaşlarından etkilendiği söyledi. Eşimle aramızda hiçbir sorunumuz yok fakat arkadaşlarının etkisinde çok kaldığı için boşanma kararı aldığı söyledi. 29-27 ve 23 yaşında 3 çocuğu bile boşanma kararından vazgeçiremeyen kadının avukatı ise mahkeme esnasında ilginç bir iddia öne sürdü.

 

CİNSEL İSTEKLERDE DEĞİŞİKLİK

Müvekkilinin yaklaşık 1 yıldır kocasında ayrı yaşadığını bu süre zarfında cinsel isteklerinde değişiklik olduğunu ve karşı cinsten etkilendiğini ve bu saatten sonra asla eşi ile cinsel bir münasebeti olmayacağı için boşanmaları talep etti.

Mahkeme esnasında kadının kardeşleri başta olmak üzere birçok tanık dinlendi ve bu tanıkların hemen hemen hepsinin ifadesinde çiftlerin ayrılmaması gerektikleri kesinlikle şiddet ya da bir geçimsizlik söz konusu olmadığını belirtildiği için mahkeme kadının boşanma talebini ret ederek davacı olan bayanı kusurlu buldu ve davalı tarafın masum olduğunu belirtti.

 

Boşanma davası İlginç boşanma davası 30 yıllık kocasını boşamak istedi Lezbiyenim dedi boşanmak istedi
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke