MAÇ SONUÇLARI
TRABZONSPOR 4 - 1 ADANASPOR             EINTRACHT FRANKFURT 0 - 0 HOFFENHEIM             MALAGA 1 - 1 GRANADA             OSASUNA 0 - 3 BARCELONA             Rizespor 0 - 1 Kasımpaşa             BAYERN 5 - 0 WOLFSBURG             Köln 1 - 1 Dortmund             HAMBURG 1 - 0 AUGSBURG             

Kadına Şiddet Her Yerde

Dünyanın en kalabalık ülkesi Çin de meydana gelen kadına şiddet görüntülerinin şiddet sorununun hemen hemen dünyanın her yerinde meydana geldiğini düşündürmektedir.

Kadına Şiddet Her Yerde
Bu içerik 358 kez okundu.

Çin’in Sichuan kentinde sokak ortasın kimliği belirlenemeyen bir kadın ve adam tartışmaya başlıyor. Kadın kendini savunmak amaçlı çantasından çıkardığı biber gazını adamın suratına sıkıyor. Ama bu kadının kurtuluşu için yetmiyor hatta öfkeli adam daha da sinirlenerek kadını üst geçidin korkuluklarına saçlarından tutarak fırlatıyor. Kadın tekrardan biber gazı sıkmaya çalışıyor ama adam resmen kadını sürükleyerek yerden yere atıyor. Çevredekilerin sadece izlemekle yetinen bu şiddet olayı dakikalarca devam ediyor.

Son olarak kadının suratına tekme atarak yere savrulan biber gazını eline alan öfkeli adam kadının suratına biber gazı sıkmaya başlıyor. Dakikalarca sokak ortasın da şiddet gören kadın çaresiz direnmeye çalışıyor ama pek de faydası olmuyor. Etraftaki insanların sadece izlemekle yetinmesiyle şiddet ilerliyor. Olay sonucunda duyarlı bir kadının araya girerek adamı uzaklaştırması ile şiddet sona eriyor. Kameralara görüntülenen bu olay hızlıca sosyal medyada yayılarak büyük tepki görmüştür.

Çin polisi yaptığı açıklama ile kişilerin kimliğini araştırdıklarını ve kimlikleri tespit edildiği taktirde cezai işlem uygulanacağının açıklamasını yapmıştır. Dünyanın neresinde olursak olalım kadına şiddete tepkimizi gösterelim belki de bu kadın ölebilirdi dakikalarca gördüğü şiddet çevredeki kişiler daha duyarlı olsalardı bu kadar uzun sürmez ve şiddet uygulayan kişi cezasını bulabilirdi.

İlgili haber videosu yayından kaldırıldığı için paylaşılamamıştır.

Kadına şiddet Çinde kadına şiddet Kadın cinayetleri Dayak yiyen kadın
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke