MAÇ SONUÇLARI
TRABZONSPOR 4 - 1 ADANASPOR             

Böcek Toplayan Turiste 40 Bin Lira Para Cezası Verildi

Amanos dağlarında böcek toplayan Çek Cumhuriyeti uyruklu vatandaşa para cezası uygulandı.

Böcek Toplayan Turiste 40 Bin Lira Para Cezası Verildi
Bu içerik 386 kez okundu.

Amanos Dağlarında bulunan çevre sakinleri,  Çek Cumhuriyeti uyruklu bir vatandaşın  bitki fotoğrafları  çekmesi sebebiyle jandarmaya ihbarda bulundular.

 

ÇANTASINDA PLASTİK KUTULAR VE KİMYASAL MADDELER BULUNDU !

Kısa süre önce olay yerine gelen jandarma ekipleri, Çek Cumhuriyeti uyruklu vatandaşın çantasında yapılan aramalar sonucunda şaşırtıcı eşyalar buldu.

Çek Cumhuriyeti uyruklu kişinin çantasında, kimyasal maddeler ve plastik kutular bulundu. Çantada bulunan fotoğraf makinesinde ise bir çok böceğe ait fotoğraf bulunuyor.

 

GEREKLİ KURUMLAR İLE İRTİBATA GEÇİLDİ !

Jandarma ekipleri,  şüphelinin bu incelemeleri yapabilmesi için gerekli izninin olup olmadığını öğrenmek için yetkili kurumlarla iletişime geçtiler.

Yapılan araştırmanın sonucunda Çek Cumhuriyet uyruklu vatandaşın bu araştırmaları yapabilmesi için gerekli izninin olmadığı öğrenildi.

 

OTEL ODASINDA YAPILAN ARAMADA BİR ÇOK MATERYAL BULUNDU !

Bu durum sonrasında şüphelinin kaldığı otel odasında yapılan arama sonucunda böcekler ile ilgili bir çok materyal bulundu.

Bu olay sonrasında kanunları ihlal etmesinden dolayı şüpheliye 40 bin 913 lira para cezası verildi. Şüphelinin ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

para cezası uygulandı böcek topladı para cezası aldı
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke