MAÇ SONUÇLARI

Yunanistan Eski Parlamento Başkanı Parti Kurdu

Yunanistan'da eski parlamento başkanı tarafından "Özgürlük Rotası" adında yeni bir parti kuruldu.

Yunanistan Eski Parlamento Başkanı Parti Kurdu
Bu içerik 367 kez okundu.

Yunanistan'ın Eski Parlamento başkanı Zoi Konstandopolu tarafından yeni bir parti kuruldu. Yunanistan’da “Özgürlük Rotası” adında yeni kurulan bu parti ile ilgili gerekli açıklamalar yapıldı.

 

KHİTİRO TİYATRA SALONUNDA PARTİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMALAR YAPILDI

Khitiro tiyatro salonunda eski Parlamento Başkanı tarafından yapılan açıklamada “Özgürlük Rotası” partisi hakkında bilgi verildi. Zoi Kostandopulu “Geleceğe Doğru Yelken Açıyoruz” bu nedenle partimizin adı “Özgürlük Rotası” olacaktır.” sözlerini paylaştı.

Zoi Kostandoplu “Ortak değerlerimiz, ortak başlangıcımız ve ortak hedeflerimiz olanlarla bir araya geleceğiz” sözlerini yaptığı açıklamasına ekledi.

 

SYRİZALILAR İÇİNDE BİR AÇIKLAMADA BULUNDU

Bununla beraber Kostandoplu, eski yoldaşları Syrizalılar'a “Gitmeleri gerekli, eski yozlaşmış olan partilerden farkları yok, onları ilgilendiren tek şey ise iktidarda bulunmalarıdır.” dedi.

Zoi Kostandoplu konuşmasını “Almanların Yunanistan'a İkinci Dünya savaşından kalmış olan tazminatlarının talep edilmesinde, kamu borçlarının silinmesi ve demokratik egemenliğin sağlanması için mücadele edeceğiz.” sözlerini ekleyerek bitirdi.

 

İLERLEYEN GÜNLERDE NE TÜR GELİŞMELER OLACAĞI MERAK KONUSU !

Yunanistan’da yeni kurulan bu parti ile ilgili önümüzdeki günlerde ne tür gelişmelerin olacağı ise bir çok kişi tarafından merak konusu oluyor.

yunanistan'da parti kuruldu yeni parti kuruldu
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke