MAÇ SONUÇLARI

Estetik sebebiyle Burnu çürüdü

Birbirinden ilginç sosyal medya fenomenlerine alışmıştık, ama bu sefer üzülür müsünüz? Oh olsun mu dersiniz bilemiyoruz? Brezilya’da bir hava yolu firmasında çalışan Rodrigo Alves’in Barbie Bebek Ken’e benzemek için geçirdiği burun operasyonu büyük bir hüsrana yol açtı. Burnu zarar gördü.

Estetik sebebiyle Burnu çürüdü
Bu içerik 1094 kez okundu.

Yaklaşık olarak 400 bin dolar gibi bir rakamı Barbie Bebek görünümüne kavuşmak için harcayan Rodrigo birçok operasyon geçirerek bu görünüme ulaştı ve ciddi bir hayran kitlesiyle bir sosyal medya fenomeni olmayı başardı.

 

HAYAL ETTİĞİ GÖRÜNTÜ

Geçirdiği operasyonlara sürekli devam etmesinin sebebinin, hayal ettiği görünüme tam olarak ulaşamadığı için olduğunu belirten Brezilyalı kabin görevlisi yakın zamanda burnunda bir çukur oluştuğunu fark ettikten sonra bunu da hayranlarıyla paylaşmaktan çekinmedi.

 

ACI ÇEKMEYE BAŞLADI

Bu paylaşımından kısa bir süre sonra durumunun acil olduğunu çektiği acıyla fark ettikten sonra hastaneye kaldırıldı. 32 yaşında olan ve doktorlardan alınan bilgiye göre kırkın üzerinde estetik operasyon geçiren Rodrigo Alves şimdi çok talihsiz bir sonuçla baş başa kaldı.

 

HASTAHANEDEN FARKLI BİLGİ SIZDI

Son yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla iyi olduğunu sevenlerine göstermek için birçok fotoğraf paylaşmasına rağmen burnunun doğal fonksiyonlarını yerine getiremediği ile ilgili birçok haber hastaneden sızan bilgiler arasında.

Yapılan operasyonlar sonunda işlevini kaybeden burnun yerine yeni bir yapay burun takılmıştı. Bu yeni burun da yine görevlerini yerine getirebilmek için sürekli olarak bakıma ihtiyaç duyuyor ve fenomen olma hevesiyle başlayan macera katlanılması zor bir sağlık sorunu hediye etmiş oluyor talihsiz adama. Doktorların uyarıları bu tip olayların yaşanmaması için ihtiyaç dışında bu tip operasyonlara başvurulmaması yönünde.

Barbie bebek Ken bebek Burnu çöken adam Estetikli erkek Estetik mağdurları Estetik mağduru
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke