MAÇ SONUÇLARI

Serdar Ortaç’tan eşine izin geldi

Serdar Ortaç ve Chloe geçtiğimiz günlerde İstinye Park'ta görüntülendi. Çıkışta basın mensuplarına röportaj verdi. Serdar Ortaç bazı sınırlamalar ile eşinin iç çamaşırı katalog çekimlerinde yer alabileceğini söyledi.

Serdar Ortaç’tan eşine izin geldi
Bu içerik 832 kez okundu.

Serdar Ortaç ve eşi Chloe Loughnan Ortaç İstinye Park çıkışında görüntülendi. İkili alışveriş sonrası magazincilerin sorularına cevah veren ikiliden Serdar Ortaç eşine izin verdi.

Serdar Ortaç "Kıbrıs Cratos Otel'de Mert Ekren'in gıybet şarkısına klip çekeceğiz. Bir sürü beyaz tişört, beyaz pantolon ve beyaz ceket aldım. 25 senedir aynı bedeni giyiyorum. Aldığımı denemeden alıyorum." dedi.

 

İZİN VEREBİLİRİM AMA BAZI SINIRLAR OLMALI

Geçtiğimiz günlerde eşi Chloe iç çamaşırı firması tarafından katalog çekimleri için teklif geldiği hatırlatılan ünlü şarkıcı; Mesleğine saygı duyuyorum fakat bazı konularda katı biriyimdir diye konuştu.

O esnada mağazadan çıkarak alışverişini tamamlayarak Serdar Ortaç'ın yanında yerini alan Chloe Ortaç aynı soruya; şimdilik böyle bir teklif gelmedi, geldiğinde eşimle oturup konuşuruz, diye belirtti. Chloe Ortaç'ın önümüzdeki günlerde katalog çekimlerine katılıp katılmayacağı merak konusu.

 

Serdar Ortaç Serdar Ortaçın karısı Çamaşır Defilesi
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke