MAÇ SONUÇLARI
TRABZONSPOR 4 - 1 ADANASPOR             EINTRACHT FRANKFURT 0 - 0 HOFFENHEIM             MALAGA 1 - 1 GRANADA             OSASUNA 0 - 3 BARCELONA             Rizespor 0 - 1 Kasımpaşa             BAYERN 5 - 0 WOLFSBURG             Köln 1 - 1 Dortmund             HAMBURG 1 - 0 AUGSBURG             

Bu okul perşembe günü kapalıydı

Kız öğrencilerin kavgası ölümle sonuçlanınca, okulda eğitime 1 günlük ara verildi.

Bu okul perşembe günü kapalıydı
Bu içerik 204 kez okundu.

Günümüzde şiddetin her çeşidi ile her an karşı karşıya kalıyoruz. Küçük yaşlarda bile şiddete başvuran gençler, kimleri örnek alıyor?

 

KAVGA ÖLÜMLE BİTTİ

ABD ülkesinde bulunan Delaware eyaletinde lisede yaşanan olay tüm dikkatleri o okula çekti. Henüz 16 yaşında olan genç kız bayanlar tuvaletinde kendisi yaşlarında bulunan iki kız arkadaşı ile kavga ederken ağır yaralandı. Ve bu yaralanma onun hayatına mal oldu. Kanlar içerisinde kalan genç kız hızla hastaneye götürüldü ancak kurtarılamadı.

 

MÜDÜR PERŞEMBE GÜNÜNÜ TATİL ETTİ

Perşembe günü yaşanan bu olay yüzünden okul müdürü Stanley Spoor perşembe günü okulda işlenecek olan tüm dersleri iptal etti. Okul müdürü Spoor kavganın sabah saatlerin de derslerin başlayacağı saatte yaşandığını aktardı. Genç bir kızın ölüme sebep olan kavgaya tanıklık eden herhangi bir öğrenciye rastlanmadı.

Arkasında göz yaşları ile bıraktığı genç kızın ailesi, olayla ilgili üzüntülerini dile getirirken, kavgaya karışan kızlar tarafından kızını ağır yaralayacak kadar kendilerine ne yaptıklarını sorguluyor. Aile yaşamış olduğu acıyı anlatacak kelime bulamadığını dile getirmektedir. Kamera kayıtları bulunmayan bu olay, yetkililer tarafından araştırılmaktadır.

Kız kavgası Okulda kavga Öğrenci kavgası Ölümle sonuçlanan kavga ABD'de kavga
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke