Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Tolga Zengin'e Tepki Yağıyor

Beşiktaş'ın Akhisar Deplasmanında puan kaybetmesinin sorumlusu olarak sosyal medyada taraftarlar Beşiktaş kalecisi Tolga Zengin'i gösterdi.

Tolga Zengin'e Tepki Yağıyor
Tolga Zengin'e Tepki Yağıyor Cem Güner
Bu içerik 579 kez okundu.

Beşiktaş'ın bugün oynanan maçta Akhisar'a karşı malup olmasının etkileri devam ediyor. Maç boyunca etkisiz kaldığı yönünde yorumlara karşı Tolga Zengin henüz bir açıklama yapmış değil.

Sosyal medya üzerinden yapılan yorumların %70'i Beşiktaş kalecisi Tolga Zengin'i sorumlu gösterirken, kale direklerinin bile daha fazla top kurtardığını dile getiren bazı taraftarlar oldu. 

Maçta belirgin olarak hataları bulunan kaleci Tolga Zengin hakkında spor yorumcularıda oyuncunun kötü gününde olduğunu belirtmeleriyle, Akhisar malubiyetinin faturasının Tolga Zengin'e kesileceği açıkca anlaşılmakta.

Teknik direktör Şenol Güneş'in ise maç sonunda soyunma odasına girerek oyunculara sitem ettiği, kaleci Tolga'ya hitaben ağır hakaretler içeren söylemlerde bulunduğu gelen dedikodular arasında. Bu konuda da henüz net bir açıklama yok. 

Spor yorumcuları ise "Beşiktaş kaybetmiş olsa da hala ligin şampiyonu konumunda, kaleci Tolga Zengin gelecek maçada lazım, çok yıpratmak doğru sonuçlar doğurmayacaktır" görüşünde oldukları bildirildi.

Tolga Zengin Kaleci hatası Beşiktaş Akhisar Beşiktaş Akhisar maçı sonucu Beşiktaş Akhisar maçı yorumları Maç sonucu ne oldu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cenk, Hem Kafasını Hem de Ayaklarını Kullanabilen Çok İyi Bir Santrfor"
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı