Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Oda Arkadaşının Kulağını Yemeye Çalıştı!

İngiltere'de yaşanan bir olayda gece arkadaşlarıyla eğlenmeye çıkan Feeney, sabah otel odasında karşılaştığı adam tarafından saldırıya uğradı.

Oda Arkadaşının Kulağını Yemeye Çalıştı!
Oda Arkadaşının Kulağını Yemeye Çalıştı! Berk
Bu içerik 541 kez okundu.

Chad Feeney, İngiltere’de  gece kaldığı otel odasında bir adam tarafından saldırıya uğrayarak yaralandı.

 

ÜSTÜNE ÇIKIP YÜZÜNÜ YUMRUKLADI !

Chad Feeney bir akşam arkadaşlarıyla İngiltere’de eğlenmeye çıkmıştı. Sabah kalktığında Feeney Birmingham'da bir otel odasında  uyandı. Otel odasında sabah kalktığında karşılaştığı adam ile birlikte sohbet etmeye başlayan Chad Feeney saldırıya uğramak üzereydi.

Feeney kaldığı otel odasındaki oda arkadaşıyla sohbet ederken konu yemekler hakkında açılınca oda arkadaşı “az pişmiş, kanlı et” sevdiğini söyledi.

 

KULAĞINI BİR MARUL GİBİ YİYORDU !

Konuşma devam ederken adamın birden bire üstüne çıkarak yüzünü yumruklamaya başladığını ve karşı koymasına rağmen adamın kulağını ısırdığını Feeney yaptığı açıklamasında belirtti. Feeney olay anında adamın, kulağını adeta bir marul yer gibi yediğini ve durmadan güldüğünü yaptığı açıklamasında belirtti.

 

ODAYA KİLİTLENMESİ VE ANAHTARIN ATILMASI GEREKLİ !

Olay sonrasında kulağının kaybolmuş olan parçasını bulamamış olan Feeney “Bu olay yaşanırken adeta yamyam gibiydi, olay anındaki bu davranışları bana Hannibal Lecter’i hatırlatmasına sebep oldu. Bu kişinin bir odaya kilitlenmesi ve anahtarın atılması gerekli.” dedi.

kulağını yemeye çalıştı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cenk, Hem Kafasını Hem de Ayaklarını Kullanabilen Çok İyi Bir Santrfor"
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı