MAÇ SONUÇLARI
TRABZONSPOR 4 - 1 ADANASPOR             

Ankara'da silahlı kavgada 9 kişi yaralandı

Ankara Altındağ’da silahlı kavga yaşandı. Oto aksesuar işi yapan bir işyerine gelen akrabalar arasında silahlı kavga çıktı. 9 kişi yaralandı.

Ankara'da silahlı kavgada 9 kişi yaralandı
Bu içerik 330 kez okundu.

Ankara'nın Altındağ ilçesinde oto aksesuar işi yapan işyerine silahlı kişiler tarafından ateş açıldı. İşyeri sahiplerinin de karşılık vermesi sonucu 9 kişi yaralandı.

 

Olay Ankara Altındağ ilçesi Karapürçek mahallesi başak caddesinde yaşanan olay sonucu 9 kişi yaralandı. Oto aksesuar işi yapan bir işyerine silahlı kişiler geldi. Aynı işi yaptığı öğrenilen kişiler aksesuar şirketine silahlar ile ateş açtı. İşyeri sahiplerinin de karşılık vermesi sonucu büyük bir çatışma çıktı. Çıkan çatışmada 9 kişi yaralandı.

 

Olay yerine kısa sürede polis ve ambulans ekibi sevk edildi. Yaralı 9 kişi ambulanslar ile Dışkapı eğitim ve araştırma hastanesine kaldırıldı. İşyerin etrafında çok sayıda boş kovan tespit edildi. İşyerlerinin camında kurşun delikleri dikkat çekti. Olayı gerçekleştiren kişilerin ve işyeri sahiplerinin aynı işi yaptığı olayında rekabet yüzünden çıktığı öğrenildi. Olayı gerçekleştiren kişileri taşıyan otomobilin İbrahim s. Üzerine kayıtlı olduğu öğrenildi.

silahlı kavga Ankara yaralı
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke