MAÇ SONUÇLARI

Rüzgar Çetin'in gözaltı görüntüleri basına sızdı!

Beşiktaş'ta lüks otomobili ile şerit ihlali yaparak karşıdan gelen Polis aracına çarpan ve bir polisin şehit olmasına neden olan ünlü yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin'in gözaltı görüntüleri basına sızdı.

Rüzgar Çetin'in gözaltı görüntüleri basına sızdı!
Bu içerik 338 kez okundu.

Rüzgar Çetin lüks otomobili ile ilerlerken karşıdan gelen trafik ekip arabasına çarparak bir polis memurunun şehit olmasına, diğer polis memurunun ise yaralanmasına neden olmuştu.

 

Bilinçli taksir ile ölüm ve yaralamaya sebep olmak suçlarından 22,5 yıl hapsi istenen Rüzgar Çetin'in gözaltında iken alkol muayenesini ret ederek hastanede alkol muayenesinin yapılmasını istediği görülüyor. Rüzgar Çetin'in gözaltı sırasında çekilen görüntüler Star TV tarafından ekranlara taşındı. Daha önce olay görüntüleri basına yansımış ve Rüzgar Çetin'in açık bir şekilde şerit ihlali yaparak aniden karşı şeride geçtiği ve resmi ekip arabasına çarptığı görülmüştü.

 

Geçtiğimiz günlerde görülmeye başlanan davada Rüzgar Çetin pişman olduğunu söylemiş, şehit polis memurunun eşi ise davasından vazgeçmeyeceğini ve adaletin yerini bulmasını istediğini söylemişti. Davanın görülmesine daha sonraki duruşmada devam edilecek.

Rüzgar Çetin gözaltı star tv
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke