MAÇ SONUÇLARI
TRABZONSPOR 4 - 1 ADANASPOR             EINTRACHT FRANKFURT 0 - 0 HOFFENHEIM             MALAGA 1 - 1 GRANADA             OSASUNA 0 - 3 BARCELONA             Rizespor 0 - 1 Kasımpaşa             BAYERN 5 - 0 WOLFSBURG             Köln 1 - 1 Dortmund             HAMBURG 1 - 0 AUGSBURG             

Elektrik kesintisi Siverek’te ekipler ile çiftçiyi karşı karşıya getirdi

Elektrik dağıtım firması yetkilileri Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde kaçak elektrik kullanan çiftçilerin elektriklerini kesmeye gidince gerginlik yaşandı.

Elektrik kesintisi Siverek’te ekipler ile çiftçiyi karşı karşıya getirdi
Bu içerik 265 kez okundu.

Şanlıurfa'da kaçak elektrik kesintisi gerginlik yarattı. Şanlıurfa Siverek’te elektrik dağıtım şirketi yetkilileri kaçak elektrik kullanan çiftçilerin elektriğini kesmek istedi. Çiftçiler ekipleri durdurmak için trafonun etrafına zincir oluştur. Gerginliğin büyümesi üzerine jandarma olay yerine geldi. Dicle elektrik dağıtım A.Ş. ekipleri ile vatandaşların karşı karşıya gelmesini engelleyen jandarma görevlileri çiftçileri ikna etti. Bu esnada çiftçiler ile jandarma arasında kısa süreli arbede yaşandı.

 

Bazı çiftçiler elektriklerinin kesilmesinin istenmesine tepki göstererek "tarlada bulunan ürünlerin sulanması gerekiyor. Elektriklerimiz kesilir ise ürünlerimizin tamamı tarlada kuruyacak. Bu da yıllardır verdiğimiz emeğin boşa gitmesi demek" diyerek tepki gösterdi.

 

Jandarma'nın vatandaşları ikna etmesi ve Dicle elektrik dağıtım A.Ş. yetkililerinin elektriğin kısa süreli kesileceğini söylemesi üzerine vatandaşlar daha fazla direnmek istemedi.

 

Şanlıurfa'da geçtiğimiz günlerde yine kaçak elektrik kesintisi yüzünden elektrik dağıtım A.Ş. ekipleri ile vatandaşlar karşı karşıya gelmiş olay yine Jandarma’nın çabası ile önlenmişti.

elektrik kesintisi şanlıurfa kaçak elektrik siverek
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke