MAÇ SONUÇLARI

Fenerbahçe’ye büyük rest!

Fenerbahçe’nin iç transfer haberleri çok merak edilirken Gökhan Gönül ve Mehmet Topal’ın 10 Mayısa kadar imza atılmadığı takdir de yeni takım arayışına girecekleri söylendi.

Fenerbahçe’ye büyük rest!
Bu içerik 349 kez okundu.

Fenerbahçe’nin iç transfer haberleri çok merak edilirken Gökhan Gönül ve Mehmet Topal’ın 10 Mayısa kadar imza atılmadığı takdir de yeni takım arayışına girecekleri söylenmektedir. 10 Mayısa kadar herhangi bir adım atmayacak olan bu iki ünlü futbolcu ilk önce Fenerbahçe ile masaya oturup tekliflerini göz önünde bulunduracaklarını fakat 10 Mayısa kadar anlaşılmazsa menajerlerine yeni takım arayışına gireceklerinin talimatını vereceklerini dile getirdiler.

 

Yönetim Gökhan Gönül ve Mehmet Topal dışında Caner Erkin ile masaya oturup konuşacaklarını eğer anlaşma sağlanırsa imzaların atılacağı belirtildi. Caner Erkin’in affedilip affedilemeyeceği hala tam belli olmamakla birlikte Pereira’nın Konyaspor maçı sonrası gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakarak tepkili olduğu ve Caner Erkin’in affı konusunda geri adım atmayacağı görülmektedir.

 

Eğer hoca takımdan ayrılırsa belki Caner Erkin Fenerbahçe’ye dönme şansı olabilir. Gökhan Gönül ile Beşiktaş ilgilenirken İspanyadan teklif geldi. Mehmet Topal’a ise İngiltere’den teklif geldi. Fakat ikili ilk önce Fenerbahçe yönetimi ile görüşeceğini eğer olumsuz sonuçlanırsa o zaman başka takım arayışına gireceklerini belirtmişlerdir.

Fenerbahçe Gökhan Gönül Mehmet Topal
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke