Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Hüsnü Çoban Gerçekten Öldü mü?

Arka sokaklarda komiser Hüsnü Çoban’ın vurulma sahnesi yüz binlerce kişinin merak konusu haline geldi. Hüsnü Çoban’ın ölüp ölmediğini merak edenlerin yanında facebook aracılığı ile cenaze töreni tertip edenler bile var.

Hüsnü Çoban Gerçekten Öldü mü?
Hüsnü Çoban Gerçekten Öldü mü? Direnç Güneş
Bu içerik 1532 kez okundu.

Arka sokaklarda komiser hüsnü Çoban’ın vurulma sahnesi yüz binlerce kişinin merak konusu haline geldi. Hüsnü Çoban’ın ölüp ölmediğini merak edenlerin yanında facebook aracılığı ile cenaze töreni tertip edenler bile var.

 

Türk televizyon tarihinin uzun soluklu dizileri arasındaki yerini alan arka sokaklar dizisinin son bölümünde hüsnü çoban vuruluyor. Sosyal medyanın gündemine oturan vurulma sahnesi milyon kere tıklandı. Televizyon izleyicisini ekrana kilitleyen sahneden sonra yeni bekleyiş: hüsnü çoban ölecek mi?

 

Arka sokakların son bölümü bugün Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Vurulma sahnesi nedeni ile facebook aracılığı ile cenaze töreni bile tertip edildi. Hüsne Çoban’ın vurulma sahnesinin yer aldığı fragman milyonlarca kez paylaşıldı ve tıklandı. Fısıltıları kulaktan kulağa dolaşan bir bilgiye göre Hüsnü Çoban vurulduktan sonra bir kaç hafta yoğun bakımda yatacak.

 

Ardından sağlığına kavuşacak olan komiser hüsnü çoban ekibine geri dönecek. Dizinin seyircileri ise dizinin yeni bölümünü merakla çekiyor. Son bölümü ile izlenme rekorları kırması beklenen dizide bakalım Hüsnü Komiserin akıbeti ne olacak?

Hüsnü Çoban Arka Sokaklar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cenk, Hem Kafasını Hem de Ayaklarını Kullanabilen Çok İyi Bir Santrfor"
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı