MAÇ SONUÇLARI

İstanbul valisinin koltuğuna kim oturdu?

İstanbul’da vali görevini uzun zamandır sürdüren Vasip Şahin'in koltuğuna, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ziyaretinde bulunan 7. sınıf öğrencisi oturdu. 13 yaşında olan Öykü Nur

İstanbul valisinin koltuğuna kim oturdu?
Bu içerik 420 kez okundu.

İstanbul’da vali görevini uzun zamandır sürdüren Vasip Şahin'in koltuğuna, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ziyaretinde bulunan 7. sınıf öğrencisi oturdu. 13 yaşında olan Öykü Nur Kutlu, Beşiktaş Kılıç Ali Paşa ortaokulu 7. sınıf öğrencisi. Kutlu oturduğu vali koltuğunda, kendisine yöneltilen soruya verdiği cevapla, vali Vasip Şahin'i şaşırttı.

 

Öykü Nur Kutlu'ya yöneltilen Taksim talebi olan 1 Mayıs kutlamaları için düzenlenecek sendikalara ne cevap vereceksiniz? Sorusuna, kısa bir süre bekledikten sonra bu konu ile ilgili gerekli mevkilerle görüşerek cevap vereceğim yanıtı, oldukça dâhice bulundu. İstanbul valisi Vasip Şahin bu sorunun cevabı ile ilgili daha önce bir ön hazırlık yaptın mı, gerçekten güzel bir cevap verdin diyerek, Kutlu'ya beğenisini dile getirdi.

 

Klasik her yıl ziyaretler düzenlenen bu makam koltuğuna oturan bu yıl ki öğrenci Öykü Nur Kutlu, İstanbul'da bulunan tüm ilçeleri metro ile birbirine bağlayacağını dile getirerek, her ilçe için de ayrı ayrı kütüphaneler açacağının sözünü verdi. Vali Vasip Şahin tüm öğrenci ve öğretmenlerle sohbet ederek, güzel bir gün geçirmelerine vesile oldu.

vali 23 nisan kim oturdu
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke