MAÇ SONUÇLARI

Kırşehir 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına buruk girdi!

Maalesef Kırşehir ili 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına buruk girdi. Bölücü terör örgütünün Erzincan ve Tunceli arasında birliklerimizin geçeceği yola patlayıcı döşemesi sonucu bir vatan evladımızı daha şehit verdik.

Kırşehir 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına buruk girdi!
Bu içerik 527 kez okundu.

Maalesef Kırşehir ili 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına buruk girdi. Bölücü terör örgütünün Erzincan ve Tunceli arasında birliklerimizin geçeceği yola patlayıcı döşemesi sonucu bir vatan evladımızı daha şehit verdik. Hunhar saldırı Kırşehir ilinin Çiçekdağ nüfusuna bağlı Yücel YILMAZ isimli kişiyi otuz yedi yaşında sevdiklerinden kopardı.

 

Yücel Yılmaz'ın iki evladının olduğu ve haberin yetkili askeri merciler tarafından aileye bizzat verildiği belirtildi. İl genelinde 23 Nisan Çocuk Bayramı için bir ay öncesinden okullarda yapılan hummalı hazırlık ve gösteriler iptal edilerek sadece yazı ve şiir okunup okulların programı kapatıldı. Yirmi üç Nisanı kutlamaya hazırlanan Tuğrul ve Çağrı ismindeki iki çocuğun bugün ikindi namazında babalarını toprağa verecek olması ise gönüllere düşen ateşi artırdı.

 

Şehit kahraman Yücel YILMAZ için belediye yetkilileri aileye yardımcı oldular. Kırşehir ili geçtiğimiz aylarda hem merkeze hem de ilçelerine gelen şehit haberleri ile defalarca yıkılmış bir il. Kırşehir halkı terör örgütlerine ve mensuplarına lanet okuyor.

şehit Kırşehir
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke