Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Brüksel Saldırısındaki Metro İstasyonu Yeninden Faaliyete Geçti

Brüksel'de terör saldırısı yapılan Maelbeek metro istasyonu tekrardan faaliyete geçti.

Brüksel Saldırısındaki Metro İstasyonu Yeninden Faaliyete Geçti
Brüksel Saldırısındaki Metro İstasyonu Yeninden Faaliyete Geçti Berk
Bu içerik 433 kez okundu.

Brüksel’de metro istasyonuna ve havalimanı yapılan terör saldırılarında 32 kişi ölmüştü. Yapılan bu saldırıda hedef halinde olan Maelbeek metro istasyonu tekrardan hizmet vermeye başladı.

 

KISA BİR SÜRE ÖNCE TEKRARDAN AKTİF HALE GELDİ !

Avrupa Birliği kurumları yakınında olan Maelbeek metro istasyonu, yaklaşık bir ay önce yapılan saldırının ardından kısa bir süre önce tekrardan aktif bir hale geldi.

Sabah saatlerinde tekrardan hizmet vermeye başlamış olan metro istasyonunda yapılan saldırıya ait izlerin silindiği açıklandı. Brüksel metrosunun sözcüsü olan An Van Hamme tarafından “Yapıyla ilgili herhangi bir sorun yok, tamamlanması gereken bir kaç iş kaldı” sözleri paylaşıldı.

 

PLATFORMUN BİR KISMI YENİDEN YENİLENDİ !

Patlama nedeniyle metro istasyonunda zarar gören platformun bir kısmı yenilendi. Metro istasyonun duvarları yeniden boyandı. Maelbeek metro istasyonuna Brüksel halkının saldırı ve kurbanlar ile ilgili düşüncelerini yazabileceği pano yerleştirildi.

22 Martta yapılan saldırıların sebebiyle kesintiye uğramış olan Maelbeek istasyonu tekrardan faaliyete geçti. Maelbeek metro istasyonunun tekrardan hizmet vermeye başladığı ilk günde yolcu saysı oldukça azdı.

 

32 KİŞİ ÖLDÜ, 270 KİŞİ YARALANDI !

Maelbeek metro istasyonuna ve Brüksel havalimanına düzenlenen bu saldırılarda 270 kişi yaralandı, 32 kişi öldü. Yapılan bu saldırılarının sorumluluğu DAEŞ tarafından üstlenilmişti. Brüksel havalimanı, yapılan saldırıdan 12 gün sonra açıldığı halde tam olarak faaliyete geçememişti.

 

metro istasyonu brüksel metro istasyonu brüksel saldırısı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cenk, Hem Kafasını Hem de Ayaklarını Kullanabilen Çok İyi Bir Santrfor"
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı