Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Mario Gomez serbest kalmak istediğini eski takımına bildirdi!

Beşiktaş'lı Mario Gomez Fiorentina'ya serbest kalmak istediğini bildirdi. Mario Gomez'in kontratı feshetme talebinde bulunduğu öğrenildi. Süper ligde gol krallığında önde giden Mario Gomez eski kulübüne serbest kalmak istediğini bildirdi.

Mario Gomez serbest kalmak istediğini eski takımına bildirdi!
Mario Gomez serbest kalmak istediğini eski takımına bildirdi! Direnç Güneş
Bu içerik 815 kez okundu.

Beşiktaş'lı Mario Gomez Fiorentina'ya serbest kalmak istediğini bildirdi. Mario Gomez'in kontratı feshetme talebinde bulunduğu öğrenildi. Süper ligde gol krallığında önde giden Mario Gomez eski kulübüne serbest kalmak istediğini bildirdi. Geleceği ile ilgili plan yapmak isteyen Gomez'in eski takımı Fiorentina'ya serbest kalmak istediğini bildirdiği öğrenildi.

 

Golcü oyuncunun menajeri Uli Ferber italyan takımı Fiorentina'lı yetkililer ile görüştü. Mario Gomez'in artık serbest kalmak istediğini kulübe bildiren menajer gelecek planlarını yapmak için oyuncunun bonservisinin serbest hale getirilmesini ve kontratın feshedilmesini istedi.

 

Fakat transferi ile para kazanmayı hedefleyen mor menekşeler bu isteği reddetti. Fiorentina kulübü oyuncunun Türkiye'de kalmayacağını düşünüyor. Bu yüzden bu transfer ile para kazanmayı hedeflemektedir.

 

Mario Gomez'in transferi mor menekşeler ile anlaşmaya varıldığı takdirde yapılabiliyor. Çünkü oyuncunun bonservisi halen mor menekşelerde bulunuyor. Mario Gomez Beşiktaş kulübünden ayrılmak ister ise Fiorentina'ya dönmesi gerekiyor. Daha sonra transfer konusunda yine mor menekşeler ile anlaşma yoluna gidilmesi gerekiyor. Mario Gomez gelecek planları için serbest kalmak istiyor.

Mario Gomez Beşiktaş serbest kalma Fiorentina
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cenk, Hem Kafasını Hem de Ayaklarını Kullanabilen Çok İyi Bir Santrfor"
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı