MAÇ SONUÇLARI
TRABZONSPOR 4 - 1 ADANASPOR             EINTRACHT FRANKFURT 0 - 0 HOFFENHEIM             MALAGA 1 - 1 GRANADA             OSASUNA 0 - 3 BARCELONA             Rizespor 0 - 1 Kasımpaşa             BAYERN 5 - 0 WOLFSBURG             Köln 1 - 1 Dortmund             HAMBURG 1 - 0 AUGSBURG             

Pitbullun dehşet dolu yaşattığı dakikalar!

Sokak ortasında sahipsiz olarak dolaşan pitbull köpek, Sibirya bir kurdu köpeğe aniden saldırmaya başladı.

Pitbullun dehşet dolu yaşattığı dakikalar!
Bu içerik 736 kez okundu.

Sokak ortasında sahipsiz olarak dolaşan pitbull köpek, Sibirya bir kurdu köpeğe aniden saldırmaya başladı. Çevrede yaşanan olayı görenler, köpekleri korkutarak ayırmaya çalışsada başarılı olamadı.Öfkesi dinmek bilmeyen pitbull, sibirya kurduna zor anlar yaşattı.

 

Brezilya da yaşanan bu olaya tanıklık eden vatandaşlar, pitbulu tekmeleyerek Sibirya kurdundan ayırmaya çalışmalarına rağmen başarılı olamadılar. Biber gazı sıkılan pitbull adeta kendinden geçmişçesine saldırdı. Kimse yaşanan bu duruma engel olamadı.

Pitbull köpekler böyle durumlarda çenelerini kilitleyip kendilerine yapılan hiçbir şeyden etkilenmeden, saldırılarına odaklandığı ortaya çıktı.

Pitbullu tek kendine getirebilecek durum üzerinden bir miktar sıcak su dökmektir. Ancak bu durum Brezilyalı vatandaşların o an yaşamış oldukları şoktan dolayı akıllarına bile gelmedi. Sibirya kurdunun çaresiz kıvranışlarına tanıklık eden vatandaş bir türlü kavganın son bulmasına sebep olamadı, uzun süre yaşanan bu olayın sonunda, olaya tanıklık eden halkın arasından bir bayanın Sibirya kurdunu yerden kaldırıp sürükleyerek götürmesi oldu. Yaşanan olaya üzüntüsünü dile getiren halk, Sibirya kurdunun yerinde bir insan olmadığına şükrettiklerini belirtti.

Pitbull sibirya kurdu
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke