MAÇ SONUÇLARI

Terminalde akıl almaz olay!

Denizli otobüs terminalindeki kadınlar tuvaletinde insanlık dışı bir olay yaşandı. Temizlik görevlisinin tuvalette önce kan izini görmesiyle birlikte mazgalda bir cenin gördüğü anda şok yaşadı.

Terminalde akıl almaz olay!
Bu içerik 524 kez okundu.

Denizli otobüs terminalindeki kadınlar tuvaletinde insanlık dışı bir olay yaşandı. Temizlik görevlisinin tuvalette önce kan izini görmesiyle birlikte mazgalda bir cenin gördüğü anda şok yaşadı. Hemen ardından polise haber verilerek olay yerinde incelemeler başlatıldı. İlk olarak temizlik görevlisinin ifadesi alındı.

 

Daha sonra güvenlik kameraları incelemeye alınarak terminaldeki tuvalete kimin girip çıktığı kontrol edilmeye başlandı. Cinsiyeti bile daha belli olmayan ceninin bir kadının düşük yaptıktan sonra mazgala attığı sanılıyor. Cenin otopsi için Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi adli tıp kurumuna kaldırılırken kimliği belli olmayan bu kadının kim olduğu araştırması halen sürmektedir.

 

İnsanlığımızı kaybettiğimizin en büyük kanıtı olarak bu olayı göz önüne alınabilir. Her ne kadar cenin halinde olsa da oda bir canlıydı ve mazgala nasıl atılabilirdi? Gerçekten insanın aklı almıyor. İnşallah Türk Polisi en kısa zamanda bu korkunç olaya sebep olan kadını yakalar ve olayın gerçek yüzü ortaya çıkar. Denizli otobüs terminalinde gerçekleşen bu olay gerçekten kan dondurucu bir olay olarak kayıtlara geçti.

cenin denizli otobüs terminali
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke