MAÇ SONUÇLARI

Rihanna'nın çorap koleksiyonu satışa çıktı

Dünyada ünlü sanatçı Rihanna bir çamaşır markası için çorap koleksiyonu hazırlardı.

Rihanna'nın çorap koleksiyonu satışa çıktı
Bu içerik 926 kez okundu.

Dünyada ünlü sanatçı Rihanna bir çamaşır markası için çorap koleksiyonu hazırlardı. Ünlü yıldız geçtiğimiz günlerde de puma markası için koleksiyon çıkarmıştı. Dünyanın en çok tanınan sanatçılarından birisi oolan ve dünya üzerinde milyonlarca kişinin yakından takip ettiği Barbados'lu ünlü şarkıcı Rihanna artık moda sektöründe de adından söz ettirmeye başladı. Rihanna çorap koleksiyonu ile beğeni topladı.

 

Modaya adım atarak bu sektörde de adından söz ettirmeye başlayan Rihanna geçtiğimiz günlerde Puma markası için bir koleksiyon hazırlamıştı. Şimdi ise bir çamaşır markası için hazırladığı çorap koleksiyonu görücüye çıktı.

 

Ünlü sanatçının Stance markası için hazırladığı çoraplar internette yayınlandı. Koleksiyon çekimlerinde kendisi de çekimlerde rol alan ve markanın yüzü olan Rihanna moda sektöründe adından daha çok söz ettireceğe benziyor. Rihanna'nın hazırladığı koleksiyon ise moda severlerden tam not aldı.

 

Barbados'lu şarkıcı dünyada en çok takip edilen bayan şarkıcı unvanına sahip. Önceleri müzik severler tarafından takip edilen Rihanna artık moda severler tarafından da daha fazla takip edilecek gibi görünüyor.

rihanna çorap koleksiyonu sanatçı
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke