MAÇ SONUÇLARI
TRABZONSPOR 4 - 1 ADANASPOR             EINTRACHT FRANKFURT 0 - 0 HOFFENHEIM             MALAGA 1 - 1 GRANADA             OSASUNA 0 - 3 BARCELONA             Rizespor 0 - 1 Kasımpaşa             BAYERN 5 - 0 WOLFSBURG             Köln 1 - 1 Dortmund             HAMBURG 1 - 0 AUGSBURG             

Beyaz Saray'ın Bahçesine Eşyalarını Atan Kişi Gözaltına Alındı

Beyaz Saray'ın bahçesine parmaklıkların üzerinden kişisel eşyalarını atan vatandaş gözaltına alındı.

Beyaz Saray'ın Bahçesine Eşyalarını Atan Kişi Gözaltına Alındı
Bu içerik 301 kez okundu.

Beyaz Saray’ın bahçesine kişisel eşyalarını parmaklıkların üzerinden atan bir kişi Gizli Servis tarafından göz altına alındı. Beyaz Saray’da yaşanan bu olay sebebiyle giriş ve çıkışlar bir süreliğine kapatıldı.

 

PARMAKLIKLARIN ÜZERİNDEN KİŞİSEL EŞYALARINI FIRLATTI !

ABD Başkanı Barack Obama’nın Beyaz Sarayda bulunduğu sırada bilgileri açıklanmayan bir kişi tarafından parmakların üzerinden kişisel eşyalarını bahçeye fırlattığı Gizli Servis tarafından duyuruldu.

 

BEYAZ SARAYIN YAKININDAKİ ALANLAR BOŞALTILDI !

İsmi açıklanmayan vatandaşın Beyaz Sarayın bahçesine kişisel eşyalarını fırlatması nedeniyle Gizli Servis tarafından Beyaz Sarayın yakınında bulunan alanlar boşaltıldı.

 

GİZLİ SERVİS TARAFINDAN WASHİNGTON POLİSİNE TESLİM EDİLDİ !

Dün Beyaz Saraya parmaklıklardan tırmanarak girmeye çalışan bir kişi Gizli Servis tarafından yakalandı. Beyaz Saraya girmeye çalışırken Gizli Servis tarafından yakalanan bu kişinin Washington polisine teslim edildiği açıklandı.

 

BEYAZ SARAYIN DEMİR PARMAKLARINI AŞMIŞTI !

Geçtiğimiz yılda ABD Başkanı Obama, ailesi ile birlikte Beyaz Sarayın içerisindeyken bir kişi Beyaz Sarayın parmaklıklarını aşarak 20 metre ilerledikten sonra görevliler tarafından yakalanmıştı.

Böyle bir olayın yaşanması nedeniyle sosyal medya üzerinden yetkililere yönelik bir çok yorum yapıldı.

beyaz saray beyaz sarayın bahçesine eşya fırlattı
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke