MAÇ SONUÇLARI

Çin'deki Bir Dairede 37 Kaçak Maymun Bulundu

Çin'deki bir dairede yapılan aramanın sonucunda 37 adet kaçak maymun bulundu.

Çin'deki Bir Dairede 37 Kaçak Maymun Bulundu
Bu içerik 289 kez okundu.

Evine giden bir kadın evden garip sesler duyması sonucunda kocasının kendisini aldattığını sandı. Kadın tarafından yetkililere yapılan ihbarda, yetkililer dairede 37 kaçak maymun buldu.

 

YAPILAN ARAMADA 37 ADET MAYMUN BULUNDU !

Çin’in Guangxi eyaletindeki bir apartmanda, bir kadın evden sesler duyması sonucunda kocasının kendisini aldattığını sandı. Kadın tarafından yetkililere yapılan ihbar sonucunda polis görevlileri yaptıkları aramada 37 adet yasadışı şekilde satılacak maymun buldu.

Yetkililer tarafından olay ile ilgili yapılan açıklamada ise sabah saatlerinde Dongxing polisi bir ihbar aldı. Alınan bu ihbarda bir kadının kocasının eve yabancı bir kadın getirdiğini ve kocasının uyuşturucu etkisinde olduğu öğrenildi.

 

POLİSLERİ BIÇAKLA TEHDİT ETTİ !

Sabahın erken saatlerinde daireye intikal eden polis ekipleri, uyuşturucu etkisinde bulunan koca tarafından bıçakla tehdit edildi. Böyle bir sorun ile karşı karşıya kalan polis ekipleri takviye ekip çağırdı.

Takviye birimlerin uğraşları sonucunda uyuşturucu etkisinde olan adam kontrol altına alındı. Kontrol altına alınan adamın üstünde yapılan aramada ise uyuşturucu bulundu.

 

OLAY İLE İLGİLİ DETAYLAR BULUNDU !

Polis ekipleri tarafından yapılan aramada, dairedeki bir odadan kötü koku geldiği fark edildi. Yetkililer odaya arama için girdiklerinde odanın içerisindeki kafeslerde 2 farklı türde olan 37 adet maymun ile karşılaştı.

Yetkililer tarafından yapılan aramada ele geçirilen laptop’ta kaçakçılık ile ilgili detaylar bulundu.

 

kaçak maymun bulundu çinde kaçak maymun bulundu
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke