Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Vodafone Arena'da Loca Kargaşası

Vodafone Arena'da Reza Zarrab'ın tutuklanmadan önce 1.2 milyon TL ödeyerek satın aldığı özel locayı tutuklandıktan sonra başkasına sattığı haberleri çıkmıştı. Fikret Orman bu konu hakkında açıklama yaptı.

Vodafone Arena'da Loca Kargaşası
Vodafone Arena'da Loca Kargaşası Cem Güner
Bu içerik 845 kez okundu.

Geçtiğimiz günlerde ABD'de tutuklanan Reza Zarrab, ortaya çıkan habere göre Vodofone Arena'dan aldığı locasını satmış. Vodofone Arena'da tam olarak yüz kırk yedi ayrı loca bulunmaktadır. Bu locaların hepsi üçer yıllığı satılmıştı. Vodofone Arena'nın bu satışlardan beklediği kar ise tam olarak otuz milyon lira.

Reza Zarrab'ın bu locayı neden satın aldığı ve neden sattığı hakkında ortada kesin nedenler yoktu. Geçen yıl Reza Zarrab'ın belirttiğine göre söz konusu olan loca için yaklaşık 1.2 milyon lira ödediğini söylemişti. Tutuklanmasından kısa bir zaman önce de aldığı locayı tekrar başkasına sattığı haberi ortaya çıkmıştı.

Vodofone Arena'nın Zarrab'a ait olan locası satılınca Beşiktaş Başkanı olan Fikret Orman, insanların tepkileri ile karşı karşıya geldi. Durum böyle olunca da Orman, açıklama yapmak zorunda kaldı. Yaptığı açıklama ile de Reza Zarrab'ı çok iyi tanımadığını sadece onunla bir kez yemek yediğini belirtti. Ondan öğrendiğine göre de Reza Zarrab, Fenerbahçe Takımı taraftarıymış. Orman, bunu duymasına rağmen "Fenerbahçeli olduğuna yönelik iddialar var. Ama ben gözlerine baktığımda Beşiktaşlı olduğunu anladım” demişti.

41.903 seyirci kapasiteli Vodofone Arena, 11 Nisan günü bir hazırlık maçı ile açılmıştı. Yeni yapılan bu Vodofone Arena sayesinde, Beşiktaş Yönetiminin belirttiğine göre takım senede yaklaşık 50-60 milyon dolar gelir bekliyor. Yapılan bu açıklamalardan sonra da ekonomi haberleri sayfalarında Beşiktaş'ın da adı geçmeye başladı.

Reza Zarrab Beşiktaş Vodafone Arena Loca fiyatları Fikret Orman
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cenk, Hem Kafasını Hem de Ayaklarını Kullanabilen Çok İyi Bir Santrfor"
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı