MAÇ SONUÇLARI
TRABZONSPOR 4 - 1 ADANASPOR             

Instagram günden güne değerleniyor

Pek çok kullanıcısı olan instagram fotoğraf paylaşma bloğu güncellemeyle farklı yenilikler geldi. Kullanıcıların memnuniyeti instagramın borsadaki değerine yansımış durumda.

Instagram günden güne değerleniyor
Bu içerik 502 kez okundu.

Ekonomi haberleri içerisinde bugün sosyal ağlardan instagramı konuşacağız. Pek çok kullanıcısı olan instagram fotoğraf paylaşma bloğu güncellemeyle farklı yenilikler geldi. Artık videolar 60 saniye oldu ve bu durumdan pek çok kullanıcı memnun olacak gibi. İnstagram tasarım renklerini de mavi turuncu yerine siyah beyaz ağırlıkta olmaya kararlı. Beyaz arka plan belki de fotoğrafları daha belirgin hale getireceğinden dolayı tercih edilmeye başlandı.

 

GÜNCELLEMELER

İnstagram da ki şekillerde değişime uğramış fotoğraf yükleme yerinde ki işaret daha çok kamera şekline benzetilmiş, bildirimler de kalp işareti konulmuş. Henüz ne zaman tamamen aktif olacağı belli değildir ama yeni tasarımıyla daha şık olacağı kesin gibi gözüküyor. Belli kullanıcılar yeni instagramı test etmeye başlamış eğer olumlu sonuç alınırsa instagram aktif hale getirilecektir. Artık birçok video birleştirilecek.

 

VİDEOLAR ARTIŞTA

Yeni uygulamayla video oranın arttığı söylenmektedir çünkü insanlar uzun videoları daha çok merak eder ve izleme oranı artar. Birçok kullanıcısı olan instagramın bir de web sayfası vardır fakat burdan sadece resim beğenileri olup fotoğraf veya video yükleme yapılmamaktaydı ancak yeni özellikle instagram bununda önüne geçmeyi amaçlamıştır.

O da gramblr isimli uygulamaya yapılmaktadır. İnstagramla gramblr isimli uygulamayı eşleştirerek yüklemek istediğiniz fotoğrafı uygulama da boş alana taşıyorsunuz ve istediğiniz filtreyi seçerek bilgisayarınız dan instagrama fotoğrafı yükleyebilirsiniz. İnstagram yeni güncellemesiyle ne gibi tepkiler alıcak merakla bekleniyor bunun üzerine kötü tepkiler alınırsa instagram geri dönüşlere cevap vereceğini açıklamıştır.

İnstagram İnstagram hisseleri İnstagramdaki yenilikler İnstagram güncelleme İnstagram update
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke