Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

İphone yenilikleri ile gündem yaratıyor

Apple iPhone 7 çıkış tarihinin eylül ortaları olması bekleniyor. Fakat şimdiden gündem oluşturmayı başardı ve gelecek tüm özellikleri konuşuluyor. Her ne kadar fiyatı cep yaksa da yeni özellikleri hepimizin ilgisini çekecek gibi duruyor. İlgi çeken en önemli özellik kablosuz şarj olabilecek olması.

İphone yenilikleri ile gündem yaratıyor
İphone yenilikleri ile gündem yaratıyor Cem Güner
Bu içerik 819 kez okundu.

Sızan haberlere göre iPhone 7 şarj problemini halletmeyi planlıyor.

KABLOSUZ ŞARJ

Kablosuz şarj özelliği ile şimdiden ilgi çekmeyi başardı. iPhone'nun sıkıntılı durumlarından biride sızıntılar ve su geçirmesiydi. iPhone 7 bu sorunu hallederek, su geçirmez özelliğine sahip olacak. Yine iddialar doğruysa estetik görüntüsünde de değişiklikler söz konusu. Daha ince bir iPhone ile karşılaşmaya hazır olun. Cihazın inceliğinin 6 milimetre ile 6,5 milimetre arasında olabileceği de sızan ekonomi haberleri arasında yer alıyor.

iPhone 7 modelinde firmanın büyük değişiklikler yapacağı iddiaları var. Bunlar köklü değişiklikler olacak. Bazı analistlere göre iPhone 7 modelinde 3D touch özelliği olacak. 3D touch özelliği de genişletiliyor. Bu tuşla Sağa sola ve öne arkaya hareketleri ile dört parçaya ayrılacak ve parmak hareketleri ile ekranlar arası geçiş yapılması sağlanacak.

 

EKRAN KÜÇÜLECEK, RAM YÜKSELECEK

4.7 inçlik bir ekranının olacağı ve 5GB Ram ile çıkacağı söylentiler arasında. Renginin koyulaşacağı, mat tonların hakim olacağı da estetik değişiklikler arasında yer almakta.

 Apple’ın tüm dünyada satış rekorlarına imza atan İPhone modeli her zaman ki gibi cep yakmaya devam edecek. Apple Japonya'da gibi fiyatlarında indirime gitti.

İphone özellikleri İphone 7 özellikleri Kablosuz şarj özelliği İphone kablosuz şarj aleti Kablosuz şarj nasıl olacak İphone telefon İphone en güzel özellikleri İphone fiyatları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
FIFA ve FIFPro, Yılın 11’i için 55 Kişilik Aday Belirledi
FIFA ve FIFPro, Yılın 11’i için 55 Kişilik Aday Belirledi