Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Nejat işler nihayet setlere geri dönüyor

Uzun süredir beyaz perdeden uzak kalan Nejat İşler, yeni bir prodüksiyon ile seyircilerin karşısına çıkıyor. Yeni bir aşk filmi ile Nejat İşler'i izleyeceğiz.

 Nejat işler nihayet setlere geri dönüyor
 Nejat işler nihayet setlere geri dönüyor Cem Güner
Bu içerik 1162 kez okundu.

Oyunculuğu, kişiliği, kendine has duruşuyla büyük bir hayran kitlesine sahip Nejat İşler 2014 yılında geçirdiği rahatsızlığı sebebiyle uzun süre setlerden ayrı kalmıştı. Gümüşlük'te sakin bir hayat sürdüren işler bu süreçte Gümüşlük Spor Kulübü'nün başkanlığını üstlendi. Hastalığı boyunca magazin haberleri canını sıkan İşler'i dostları yalnız bırakmadı.

 

UZUN SÜRE SONRA YEŞİL IŞIK

Sağlığı gittikçe iyiye giden oyuncu iyileştikten sonra uzun bir süre gelen teklifleri reddetti. Ancak kısa bir süre önce Nejat işler hayranlarına müjdeli haber duyuruldu. İki buçuk yılın ardından setlere geri dönen İşler, yetenekli ve güzel oyuncu Seranay Sarıkaya ile başrolünü paylaştığı İkimizin Yerine filmi için gelen teklifi kabul etti.

Sevgilisi Kerem Bursin ile Amerika tatilinde olan Serenay Sarıkaya, senaryosunu Pınar Bulut'un yazdığı, yönetmenliğini Umur Turagay'ın üstlendiği filmin teklifini Los Angeles'tan kabul etti. Filmde, Seranay Sarıkaya'nın canlandırdığı küçük bir kasabada yaşayan Çiçek ile Nejat işler'in canlandırdığı edebiyat öğretmeni Doğan'ın aşk hikâyesi anlatılıyor.

 

AŞK HİKAYESİ

Etkileyici bir aşk hikayesinin beyaz perdeye yansıtılacağı sinyallerini veren filmin diğer detayları henüz belirtilmiyor. Mart ayında çekimlerine başlanan İkimizin Yerine filmi Bursa'nın ilçesi Mudanya'da geçecek. Filmde Nejat İşler ve Serenay sarıkayanın yanında Zerrin Tekindor, İştar Gökseven, Özgür Emre Yıldırım gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Yapımını TAFF'ın üstlendiği filmin çekimlerinin 3 ay süreceği, önümüzdeki sezon seyirciyle beyaz perdede buluşacağı belirtildi.

 

Nejat İşler Aşk Hikayesi Dizi Projesi Film Projesi Nejat İşlerin yeni projesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar