MAÇ SONUÇLARI

Ayrılık Zor Geldi

Anne tarafından Türk baba tarafından Alman olan genç ve güzel manken Şebnem Schaefer mutlu beraberliği ve iş adamı sevgilisi Murat Karadağ ile adından sıkça söz ettiriyordu. Güzel giden beraberliği evlilik ile taçlandırmak isteyen çift 2015 yılının Ekim ayı için Karadağ' da harika bir düğün organizasyonu yapmışlardı. Düğün tarihinin bile belli olduğu bir dönemde tüm hazırlıklar yapılmışken ortaya çıkan ayrılığın ardından Almanya'ya yerleşen manken Schafer iş adamı sevgilisi Murat Karadağdan daha fazla ayrı kalamadı. Almanya'da işlerini düzene koyduktan sonra İstanbul'a dönecek olan güzel manken barıştıkları haberini ilk önce yakın arkadaşları ve ailesiyle paylamış.

Ayrılık Zor Geldi
Bu içerik 335 kez okundu.

Anne tarafından Türk baba tarafından Alman olan genç ve güzel manken Şebnem Schaefer mutlu beraberliği ve iş adamı sevgilisi Murat Karadağ ile adından sıkça söz ettiriyordu. Güzel giden beraberliği evlilik ile taçlandırmak isteyen çift 2015 yılının Ekim ayı için Karadağ' da harika bir düğün organizasyonu yapmışlardı.

Çiftin yakın arkadaşları ve akrabalarının davet edileceği düğünde her şeyin Şebnem Schaefer'in istekleri doğrultusunda ayarlanıyordu. Düğün hazırlıklarının devam ettiği sırada Magazin haberleri şok başlığında çiftin ayrılıklarını haber vermiş ve Şebnem Schaefer bu ayrılığı bir basın bülteni ile duyurmuştu. Ayrılık açıklamasının ardından ayrılığa ilişkin herhangi net bir sebep sunmayan güzel manken ikimizin de yolu açık olsun diyerek iyi dileklerini iletmiş, barışır mı sorularını gündeme yatırmıştı.

 

Nikâh tarihi belli oluyor

Düğün tarihinin bile belli olduğu bir dönemde tüm hazırlıklar yapılmışken ortaya çıkan ayrılığın ardından Almanya'ya yerleşen manken Schafer iş adamı sevgilisi Murat Karadağdan daha fazla ayrı kalamadı. Almanya'da işlerini düzene koyduktan sonra İstanbul'a dönecek olan güzel manken barıştıkları haberini ilk önce yakın arkadaşları ve ailesiyle paylamış.

Bundan sonra aralarında ayrılığın yaşanmasını istemediğini belirten güzel oyuncu bu ayrılığın birbirlerini özlemeleri için de yeterli olduğunu göstermiş oldu. Yakın zaman da yarım kalan organizasyonun imzalarla tamamlanması beklenirken ünlü çiftten bir düğün tarihi belirledikten sonra açıklama yapacağı ve nikâh masasına oturacağı haberi geldi.

Şebnem Schaefer Ayrılık kararı Düğün hazırlıkları Manken evleniyor Murat Karadağ Nikah Tarihleri
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke