Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Sneijder Karaköy’ü Karıştırdı

Yine başka bir futbolcudan olaylı bir gece daha ortaya çıktı. Galatasaray’ın ünlü futbolcusu Wesley Sneijder, Karaköy'de bir doğum günü partisine katıldı. Doğrum günü partisinin kim için yapıldığına dair bir bilgi elde edilemedi. Rahat bir gece geçirmek için bunu medyadan gizli tutmaya çalışan Sneijder, doğum günü partisinde eğlenmeye devam ederken geceyi erken sonlandırmak zorunda kaldı.

Sneijder Karaköy’ü Karıştırdı
Sneijder Karaköy’ü Karıştırdı Cem Güner
Bu içerik 761 kez okundu.

DOĞUM GÜNÜNDE

Takım arkadaşı olan Ryan Donk ile birlikte bir doğum günü partisine katıldığı gazeteciler tarafından öğrenildi. Bunun üzerine doğum günü partisinin yapıldığı mekân gazetecilerin baskınına uğradı. Bu sırada bunlardan hiçbir şekilde haberi olmayan futbolcular gecenin keyfini çıkarmaya devam ettiler.

Partide kendini kaybeden Sneijder öğrenilenlere göre masaların üzerinde danslar yaptı. Daha sonra aldıkları duyumlar ile mekânın kapısına gazetecilerin hücum yaptığını öğrenen futbolcular, bu durum karşısında öfkeden deliye döndü ve mekân sahibiyle tartıştı. Gece futbolcular için eğlenceli bir şekilde devam etmekteyken bu olay üzerine her şey tatsızlaştı.

 

MEKANDAN ÇIKTILAR

Gazeteciler ile hiç bir şekilde konuşmak istemeyen futbolcular mekânı iki arkadaşı ile terk etti. Gazeteciler önlerini kesmek istese de hiç bir soruya cevap vermeyen futbolcular kendilerine tahsil edilmiş olan özel araçlarına bindiler. Mekândan ayrılırken kameralar tarafından Sneijder’in arkadaşları gazetecilere dil çıkarırken görüntülendi. Geceyi hızlı bir şekilde olaylı olarak kapatan futbolcular mekândan araçları ile uzaklaştılar.

Herkesin dikkatini çeken ve ses getiren o gece Karaköy’ü karıştırmış oldu. Futbolcuların, gazetecilerin sorduğu soruları cevapsız bıraktıkları için gece hakkında daha detaylı bilgiler insanlara aktarılamadı. Sonuç olarak futbolcuların yaşadığı bu gece magazin haberleri adı altında medyaya duyuruldu.

Sneider Doğum günü Olaylı Gece Galatasaraylı futbolcu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cenk, Hem Kafasını Hem de Ayaklarını Kullanabilen Çok İyi Bir Santrfor"
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı