MAÇ SONUÇLARI
TRABZONSPOR 4 - 1 ADANASPOR             EINTRACHT FRANKFURT 0 - 0 HOFFENHEIM             MALAGA 1 - 1 GRANADA             OSASUNA 0 - 3 BARCELONA             Rizespor 0 - 1 Kasımpaşa             BAYERN 5 - 0 WOLFSBURG             Köln 1 - 1 Dortmund             HAMBURG 1 - 0 AUGSBURG             

Nil Anka'ya Dan Bilzerian Çağrısı

Şarkıcı Nil Anka'yı Amerika'ya davet eden Dan Bilzerian'a Nil Anka'dan mesaj var. Miami konseri sonrası ikili büyük ihtimal görüşecek.

Nil Anka'ya Dan Bilzerian Çağrısı
Bu içerik 719 kez okundu.

Günümüzün internet fenomenlerin den olan Dan Bilzerian, özellikle İnstagram'da on beş milyon kadar takipçisi bulunuyor. Bilzerian, poker oyuncusu olarak tanınıyor ve şuan ki servetinin yüz milyon doları aştığı düşünülüyor.

 

İLK DAVET

Cesurca paylaştığı fotoğraflarla sosyal medyada adını yayan Bilzerian, Nil Anka'yı ABD'ye davet etmiş. Nil Anka'nın söylediği ingilizce şarkıları ve dans tarzları ile sosyal medyada gören Bilzerian, onun Türk olmadığını düşünmüş ve onunla tanışmak için ABD'ye davet etmiş.Nil Anka'nın bu durum karşısında takipçilerine söylediğine göre, Bilzerian ile ortak bir arkadaşları varmış ve bu sayede birbirlerini İnstagram'da görebilmişler. Takipçileri Nil Anka' nın bu daveti ret etmesini istedi.

 

NİL ANKA'YI BEĞENMİŞ

İnstagram'da paylaştığı fotoğrafları görüp Nil Anka’yı çok beğendiğini ifade eden Bilzerian, onun türk olmadığını da düşünmüş. Fakat daha sonra onun türk olduğunu öğrendiğinde Bilzerian, çok şaşırmış. Şarkıcı olan Nil Anka, Miami'de ileri iki ay kadar sonra bir konser verecekmiş. Bunu Bilzerian ile paylaşmış ve Bilzerian da konseri izlemeye Miami'ye geleceğini ifade etmiş.

 

KONSER SONRASI

Dan Bilzerian, özellikle Türk'lerin onu yanlış anladığını düşünüyormuş. Sosyal medyayı paylaştığı fotoğraflarla sallamaya devam eden milyoner, yaşamış olduğu bu konu ile de Nil Anka ile birlikte magazin haberleri sayfasına düşmüş oldu. İleriki günler de aralarında ki olayların nasıl geliştiği insanlar tarafından gözlemlenmiş olacak. Nil Anka, yaptığı konser açıklamasından sonra konu hakkında başka bilgiler aktarmadı.

Nil Anka Dan Bilzerian İnternet Fenomeni ABD Konseri
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke