MAÇ SONUÇLARI
TRABZONSPOR 4 - 1 ADANASPOR             

Adriana Lima'dan Mevlana öğretisi

Adriana Lima sosyal medya üzerinden Mevlana'ya ait bir sözü paylaştı.

Adriana Lima'dan Mevlana öğretisi
Bu içerik 650 kez okundu.

Modellik yaparak kendini Dünya'ya tanıtan Adriana Lima, sosyal medyada gündem olmuş durumda. Geçtiğimiz yıllarda da Türkiye'ye gelip bir kaç programa çıkmış ve İstanbul'u gezmişti. Türk sevenlerinin de gözleri kendisindeydi. Geçtiğimiz günlerde yine sosyal medyada bir nevi Türklere karşı bir jest yapmış gibi oldu. Bu hareketi ile de magazin haberleri sayfalarının en başlarında yine yerini aldı.

 

MEVLANA'NIN SÖZÜNÜ PAYLAŞTI

Geçtiğimiz günlerde sevgililer günü yaşandığı için Adriana Lima'da bu günü Mevlana'dan alıntı yaparak kutladı. Mevlana'nın "Bir mum diğerini tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez". Sözünü İngilizce olarak bir mum resmi eşliğinde sosyal medya hesabından takipçilerine paylaştı.

 

TAKİPÇİLERİ DESTEK VERDİ

Bu paylaşımın hemen ardından binlerce kişi bu gönderiye akın etti ve yorumlarda bulundu. Bu durum ise en çok Türk olan takipçilerinin dikkatini çekti ve beğenisini gördü. Türk takipçileri tarafından övgü dolu yorumlar bu gönderinin altına bırakıldı. Adriana Lima, bu hareketi ile Türklerin dikkatini bir kez daha çekmiş oldu.

Binlerce kişi tarafından altına yorumlar yazılıp beğeniler toplandı. Adriana Lima, neden Mevlana sözü paylaştığı hakkında ikinci bir açıklama yapmadı. Yine de Türklerin manevi değerlerinden biri olan Mevlana'nın sözünü paylaşması, pozitif yorumlar almasına sebebiyet vermiş oldu.

 

EN ÇOK TAKİP EDİLENLER ARASINDA

Yapmış olduğu bu gönderi sayesinde şuan en çok tıklanan sayfalardan biri haline geldi. Sevgililer Günü sebebiyle Mevlana sözü paylaşmasına ilişkin bir açıklama yapana kadar sosyal medya bu şekilde sallanmaya devam edecektir. İleriki günler için bunun hakkında Adriana Lima'dan yorum beklenmektedir.

Adriana Lima Sevgililer Günü Mevlananın sözü Bir mum diğerini tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke