MAÇ SONUÇLARI

Diva fena yakalandı

Türk Müziğinin büyük seslerinden, usta yorumcusu ve 'Diva'sı Bülent Ersoy, geçtiğimiz akşam Ulus'ta, bir kuaför salonunda magazin gazetecilerinin objektifine yakalandı.

Diva fena yakalandı
Bu içerik 706 kez okundu.

Unutulmaz şarkıları, güçlü sesi ve zaman zaman sahnede yaşadığı talihsizliklerle magazin gündeminde de fazlaca yer edinen Ersoy, akşam üstü, saat 18.00 sularında girdiği kuaförden ancak gece saat 02:00 civarlarında çıkabildi.

Yaptığı sivri dilli açıklamaları, şen kahkahaları, olağanüstü sahne kostümleri ve meşhur makyajı ile her zaman göz önünde ve magazin haberleri sayfalarının baş müdavimi olan Diva, kuaförde saçlarının boyanması işleminden sonra saatlerce bekledi.

Eline bir ayna alarak saçlarının yıkanmasını seyretmesi de dikkatlerden kaçmadı. Titiz sanatçılarımız arasında baş sıralardaki yerini daimi koruyan Bülent Ersoy'un makyajsız hali, epey bir süre magazin dünyasında konuşulacağa benziyor.

Kuafördeki işini tamamladıktan sekiz saat sonra objektif karşısına geçen tecrübeli sanatçı, gazetecilerden soru sormamalarını istedi. Bir süre önce, bir uçak seyahati sırasında kemer takmadığı gerekçesi ile davalık olduğu hava yolu firmasına açtığı davanın hayli karışık bir durum oluşturduğunu; davada hem davalı, hem sanık olduğunu söyledi. Usta yorumcu, bu dava sonunda beraat kararını almıştı.

Bülent Ersoy Bülent Ersoy Kuaförü Bülent Ersoy'un kuaför görüntüleri Diva Kuaförde
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke