MAÇ SONUÇLARI
TRABZONSPOR 4 - 1 ADANASPOR             EINTRACHT FRANKFURT 0 - 0 HOFFENHEIM             MALAGA 1 - 1 GRANADA             OSASUNA 0 - 3 BARCELONA             Rizespor 0 - 1 Kasımpaşa             BAYERN 5 - 0 WOLFSBURG             Köln 1 - 1 Dortmund             HAMBURG 1 - 0 AUGSBURG             

Okan Karacan da şaşırtıcı değişim

Birçok filmde rol almış ve tanıdığımız komedyenlerden olan Okan Karaca, kilo sorunlarıyla boğuşuyordu. Zor bir karar vererek bıçak altına yattı ve mide ameliyatı oldu. Midesini küçülttüren Okan Karaca ameliyat sonrası hızla kilo vermeye başladı.

Okan Karacan da şaşırtıcı değişim
Bu içerik 877 kez okundu.

Birçok insan gibi diyetler uygulasa da bu yöntemlerle başarılı olamadıktan sonra mide ameliyatı geçirmeye karar verdi. Mide ameliyatı sayesinde midesini küçültüp, daha az yemek arzu etmeyi istiyordu.

 

BIÇAK ALTINA YATTI

Başarılı geçen operasyonun ardından bir süre ortalıklarda görülmedi. Geçtiğimiz günlerde eşi ile birlikte gezerken kameralara yakalandı. Kameraların çektiği görüntüler insanları şaşırttı ve magazin haberleri sayfalarında Okan Karacan en önlerde yer aldı. Bu değişimi gören insanlar onu tanımakta zorluk çektiler.

 

ÇOK HIZLI KİLO VERDİ

Çok hızlı bir şekilde kilo verdiği belli olan Okan Karacan, gazetecilerin sorularına yanıt verdi ve durumunu anlattı. Geçirdiği operasyonun ardından tam olarak altmış kilo verdiğini söyleten Karacan, onu dinleyenleri şaşırttı. Son günlerde birçok ünlünün de tercih ettiği yol olan mide küçültme operasyonu tehlikeli olduğu kadar etkili olduğunu da göstermiş oldu.

Paylaştığı fotoğraflarda da göründüğü gibi Okan Karacan, eski kilolu halinden kurtulup fit bir vücuda sahip olmuş. Mide operasyonuna girmeden önce doktoru ile birlikte çektiği resmi de paylaşan Okan Karacan, ameliyattan bir süre sonra ki haliyle bir karşılaştırma yapmış oldu.

Sonuç ise Okan Karaca'nın ciddi bir şekilde kilo vermesi ve hayallerine ulaşması oldu. Bu durum hem onu hem de eşini memnun etmiş. Zayıflamaya çalışan diğer ünlülerde Okan Karacan'ın seçtiği yöntemleri denemek isteyeceklerdir.

Okan Karaca Kilo Vermek Okan Karaca kilo vermiş Okan Karaca zayıf hali
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke