Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Ekranların eski yıldızları

Eski zamanlarda televizyon başında seyrettiğimiz oyuncular, televizyon dünyasına veda ettikten sonra unutulma başladı. Fakat bu tarz ünlülerin son halleri araştırılıp bir araya getirildi ve magazin haberleri sayfaları aracılığı ile insanlara sunuldu.

Ekranların eski yıldızları
Ekranların eski yıldızları Cem Güner
Bu içerik 2377 kez okundu.

Kahraman Kıral

1970 yıllarında "Canım Kardeşim" filmin küçük oyuncusu olan Kahraman Kıral, televizyon hayatına veda ettikten sonra gözlerden kaybolmuştu. Yapılan araştırmaya göre şuan 50'li yaşlarında olan oyuncu, bir mobilya şirketine yöneticilik yaparak hayatını devam ettiriyor.

 

Caner Toygar

2000'li yılların başlarında "Benimle Evlenir misin?" programında en dikkat çeken aday olan Caner Toygar'ın şuan ne yaptığı da öğrenildi. Programdan ayrıldıktan sonra hayatına devam eden Caner, şuan sıkıntılar çekmekte. O programdan sonra hem evlenemeyen hem de doğru düzgün bir iş bulamayan Caner, sıkıntılı bir hayata devam etmiş. Şuan ise üç yıllık bir sevgilisi var ve iş hayatı da sıkıntılı bir şekilde devam etmekte.

 

Ece Alton

Yeşilçam filmlerinin en çok beğenilenlerinden olan "Garip" adlı filmin başrolünde "Kemal Sunal" yer alıyordu. Filmin küçük karakteri olan "Fatoş" yani gerçek ismiyle "Ece Alton" şuan kameralardan uzak bir hayat yaşıyor. Gazetecilerle yaptığı röportajda belirttiğine göre turizm işini seven Ece Alton, şuan da küçük bir otelin işletmeciliği yaparak hayatını sürdürüyor.

 

Boran Etili

1990 yıllarında en çok izlediğimiz dizilerden biri olan Bizim Aile dizisinin küçük oyuncusu olan Boran Etili, bugünlerde 28 yaşına girdi. En son "Neşeli Gençlik" filminde rol alan oyuncu şuan kameralardan uzakta bir hayat sürüyor.

Eski yıldız oyuncular Eski oyuncular Yeşilçam oyuncuları Canım Kardeşim Kahraman Kıral Caner Toygar Kemal Sunal Ece Alton Boran Etili
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar