Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Milyonlara örnek olacak kadın: Kim Kardashian

Kim Kardashian, ünlü tv yıldızı, aynı zamanda iki çocuk annesi ve milyonlarca hayran kitlesine sahip güzel bir kadın. Kim kardashian, magazin haberleri, sayfalarında ya da sitelerinde son günlerde gündemden düşmemektedir. Kim kardashian'ı sizce günlerdir gündemde tutan popüler haber sizce nedir?

Milyonlara örnek olacak kadın: Kim Kardashian
Milyonlara örnek olacak kadın: Kim Kardashian Cem Güner
Bu içerik 1108 kez okundu.

4 AYDA 20 KİLO VERDİ

Hemen anlatalım, Kim kardashian iki çocuk annesi olduğu için hamilelik dönemlerinde gözle görülebilecek oranda yani biraz fazlasıyla kilo almış, fakat kilolarını azim ve sabırla kısa bir sürede vermeyi de ihmal etmemiştir. Kim kardashian, 4 ayda tam 20 kilo vererek eski formuna dönmeyi başarmıştır. Kim kardashian'ı ilk kez görenler onun iki çocuk annesi olduğuna kesinlikle inanmayacaktır.

 

SAMİMİ VE GÜZEL

Mankenleri kıskandıracak biçimde fit bir vücuda sahip, ayrıca samimiyeti ve güzelliği ile milyonların kalbinde taht kurmuştur. Son halinin fotoğrafını resmi instagram hesabında paylaşan, Kim kardashian fotoğrafının altına "Önceden yaptım şimdi de yaparım" yazarak hayranlarının oldukça dikkatini çekmiştir. Ayrıca, "Eski fotoğraflarıma bakarak, motive oldum" diyerek kilolarını vermesinde ki en büyük etkeni kısaca açıklamıştır.

Bu haberimizden kilo vermek isteyen kadınlara aslında büyük bir mesaj vardır. Kilo vermek için illa ki lüks mekanlarda spor yapıp, diyetisyen kuyruklarında 2 öğün için saatlerce beklemenize gerek yoktur. Asıl iş kafada bitmektir. Kim kardashian'ı örnek alıp sabır ve azim ile sizde fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. İhtiyacınız olan şeyler; sabır ve azim.

 

Kim Kardasian Örnek insan Kim Kardashian
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cenk, Hem Kafasını Hem de Ayaklarını Kullanabilen Çok İyi Bir Santrfor"
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı