MAÇ SONUÇLARI

Samsung Galaxy Note 6 Teknik Özellikleri Sızdırıldı

Samsung'un yeni model akıllı telefonu Galaxy Note 6 ile ilgili teknik özellikler paylaşıldı.

Samsung Galaxy Note 6 Teknik Özellikleri Sızdırıldı
Bu içerik 439 kez okundu.

Akıllı telefon sektöründeki rekabet her geçen gün artıyor. Bundan kısa bir süre önce Samsung, Galaxy S7 modelini akıllı telefon pazarına sürerek oldukça iyi bir kullanıcı kitlesi yakalamıştı. Samsung’un yeni çıkaracağı Galaxy Note 6 model telefonuyla ilgili bazı bilgiler sızdırıldı.

 

GÖRÜNTÜLERİ SIR GİBİ SAKLANIYORDU !

Amiral gemisi olarak tanınmış olan Samsung Galaxy Note 6 bu zamana kadar bir sır gibi saklanıyordu.  Her ne kadar Note 6’nın görünümü bir sır gibi saklansa da bazı haber kaynakları tarafından verilen bilgilerde Note 6’nın teknik özellikleri paylaşıldı.

SamMobile internet sitesinin Note 6 ile ilgili paylaştığı haberlerden birinde Note 6’nın USB Type-C girişine sahip olacağını yazısın da belirtiliyor.

 

OTOMATİK ODAKLANMA TEKNOLOJİSİ KULLANILACAK !

Samsung Galaxy S7, otomatik odaklanma özelliği ile kullanıcılarına eşsiz fotoğraflar çekme imkanı tanımıştı. Samsung’un yeni model akıllı telefonu  Galaxy Note 6’de infrared otomatik odaklanma teknolojisini kullanacağı iddia ediliyor.

 

4200 MAH BATARYA KAPASİTESİ !

Galaxy Note 6, 5.8 inç boyutu, Qualcomm Snapdragon 823 işlemcisi ve 4200 mAh batarya kapasitesi ile eşsiz bir performans deneyimi sağlayacak.

Oldukça güçlü bir batarya kapasitesine sahip olan Note 6 bunun yanında 6 GB RAM boyutu ile günümüzdeki bir çok bilgisayardan daha güçlü bir hale geliyor.

 

 

samsung galaxy note 6 note 6 teknik özellikleri galaxy note 6
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke