MAÇ SONUÇLARI
TRABZONSPOR 4 - 1 ADANASPOR             

Cumhuriyet Kadınları olarak yürüyecek

Düzenlenecek bir defile ile "Cumhuriyet Kadınları” vurgusunun yer alacağı ve modellerin üzerlerindeki kıyafetlerde cumhuriyet kadını temalı giysilere yer verilerek cumhuriyet kadınının modern giyim tarzının izleyenlerin beğenilerine sunulacağı ifade edildi.

Cumhuriyet Kadınları olarak yürüyecek
Bu içerik 319 kez okundu.

Özellikle kadınlar tarafından merakla izlenen ve takip edilen moda programı işte benim stilim gündüz ve de akşam kuşağında da yayınlanıyor. Kadın model yarışmacıların giyim tarzlarının birbirleriyle yarıştırıldığı bu programda birbirinden ilginç kişilikler yaptıklarıya ve tavırlarıyla programda modanın çoğu zaman önüne geçebiliyor ve birçok yarışmacı buradan fenomen olarak ayrılıyor.

Benim Stilim 2016 son dönem yarışmacılarından bazılarının da katılacağı yapılan basın açıklamasında söylendi.

 

CUMHURİYET KADINLARI

Defile ile ilgili olarak dün bir basın açıklaması yapıldı ve yapılan basın açıklamasında öne çıkan bilgiler arasında defilede “Cumhuriyet Kadınları” vurgusunun yer alacağı ve modellerin üzerlerindeki kıyafetlerde cumhuriyet kadını temalı giysilere yer verilerek cumhuriyet kadınının modern giyim tarzının izleyenlerin beğenilerine sunulacağı ifade edildi.

 

OYUNCULAR MODEL OLACAK

İşte benim stilim yarışmacısı olan Berrak Deniz, Bahar Candan ve Lara Su Özsoy’un da bu defileye katılacak olması sosyal medyada çok uzun süre konuşuldu ve tüm ilgiyi topladı.

“Cumhuriyet kadınları için el ele” adı ile yapılacak olan defile de başka sürpriz ünlü isimlerinde katılıp katılmayacağı da merak ediliyor.

 

İşte benim stilim İşte benim stilim bu haftaki tema İşte benim stilim cumhuriyet kadınları Cumhuriyet Kadınları Defile konusu İşte stilim
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke