Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Prince hayatını kaybetti

90'lı yılların en sevilen sanatçılarından olan Prince'nin ölümü, sevenleri ve ailesini yasa boğdu. Müzik tarihinin önemli bir ismi olarak lanse edilen Prince, birçok şarkının sahibi bulunuyor.

Prince hayatını kaybetti
Prince hayatını kaybetti Cem Güner
Bu içerik 806 kez okundu.

Prince'nin ölüm haberini ilk alanların arasında ilk eşi de bulunuyor. Acı haberi telefon ile alan Prince'nin ilk eşi duygularına hâkim olamadı ve ağlamaya başladı. 90'lı yılların en sevilen sanatçılarından olan Prince'nin ölümü, sevenleri ve ailesini yasa boğdu. Müzik tarihinin önemli bir ismi olarak lanse edilen Prince, birçok şarkının sahibi.

 

HABERİ İLK ÖNCE İLK EŞİ ALMIŞ

Prince'nin ölüm haberi hayranlarını yasa boğarken ilk eşi de ölüm haberi ile adeta yıkıldı. Prince'nin ölüm nedeni ise henüz bilinmiyor. Ancak sanatçının ölüm nedeni ile ilgili olarak iddialı bir açıklama yapan şarkıcı Aretha Franklin, Prince'nin Zika virüsünden ölmüş olabileceğini iddia etti.

 

ZİKA VİRÜSÜNDEN ŞÜPHELENİLİYOR

Prince'nin ölmeden bir kaç gün öncesine kadar grip olduğu vurgusu yapan Franklin, sanatçının Zika virüsünden ölmüş olabileceğini ifade etti. Ölüm haberini telefon ile alan Prince'nin ilk eşi olan Mayte Garcia, Prince'yi sevdiğini ve hep seveceğini ve Prince'nin oğullarına kavuştuğunu söyledi. Prince çok sayıda hit parçasını hayranlarına bırakarak veda etti.

 

Prince kimdir Prince vefat etti Prince öldü
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar