Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Trabzon Fenerbahçe hakemine Trabzon'dan tepki geldi

Bülent Yıldırım’ın bir kez Trabzonspor fenerbahçe maçına atanması bordo mavili kulübü ayağa kaldırdı. Büyük bir tepki gösteren bordo mavili camia Bülent yıldırım ismine tepki gösterdi.

Trabzon Fenerbahçe hakemine Trabzon'dan tepki geldi
Trabzon Fenerbahçe hakemine Trabzon'dan tepki geldi Cem Güner
Bu içerik 472 kez okundu.

Merkez hakem kurulu haftanın hakemlerini açıkladı. Trabzonspor ile fenerbahçe arasında oynanacak maça hakem Bülent yıldırım atandı. Bülent Yıldırım'ın 8. Trabzonspor fenerbahçe maçı olacak. Daha önce 7 kez trabzon ile fenerbahçe arasındaki maçları yöneten Bülent yıldırım isminin atanması bordo mavili cephede büyük tepkilere yol açtı. 

 

YEREL MANŞETLERE YANSIDI

Trabzon basını maçın hakemi açıklanır açıklanmaz manşetine eyvah, yıldırım düştü başlığını attı. Hem camia hem de basın maçın hakemine tepki gösterdi. Trabzonspor ile fenerbahçe arasında oynanan 7 maçı yöneten Bülent yıldırım bordo mavililere pek uğurlu gelmiyor. Bülent

 

İSTATİSTİKLER FENERİN LEHİNE

Yıldırım'ın yönettiği 7 maçta Fenerbahçe'ye 6 defa yenilen trabzon bu maçada Bülent Yıldırım'ın atanmasına tepki gösterdi. Trabzonspor cephesinden herhangi bir resmi açıklama gelmezken Bülent yıldırım ismine tepkiler devam ediyor. 

 

Bülent Yıldırım Trabzon Fenerbahçe Maçı Olaylı Maç
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Cenk, Hem Kafasını Hem de Ayaklarını Kullanabilen Çok İyi Bir Santrfor"
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi resmen başladı