MAÇ SONUÇLARI

Turist gemisinin suya gömüldü

Kosta Rica gemisi'nde, geçen senenin ocak aylarında yaşanan felaket akıllardan silinmedi. İçinde 98 yolcu ve 10 mürettebatın bulunduğu turist gemisinin alabora olup suya gömülmesinin ardından birkaç dakika içerisinde ölüm haberleri gelmişti. O olay ile ilgili görüntüler ortaya çıktı.

Turist gemisinin suya gömüldü
Bu içerik 219 kez okundu.

Geminin sağa doğru eğrilmesinin ardından güvertesinden su girmiş ve kısa sürede geminin tamamı alabora olarak sular altında kalmıştı. Yaşanan felaketi 21 yaşında olan Alexis kamerasıyla kaydetti ve bugün görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerden edinilen bilgiye göre geminin batıyor olması yolcularda paniğe yol açtı.

 

3 CAN KAYBI

Geminin batmaya başlamasıyla birlikte kendisini suya atan yolcular uzun süre suda yardım gelmesini beklediler. Amerikalı 68 yaşındaki yolcu Edna Oliver, Britanya vatandaşı 80 yaşlarındaki Ivor Stanley Hopskins ve Kanada vatandaşı 70 yaşında ki Shoron Jonson' un hayatını kaybettikleri açıklandı.

Gemide ki felaketten daha çok yaşlıların ölüyor olması dikkatleri çekti. Suda bekleyen diğer yolcuların ise felaketin ardından hemen hastaneye kaldırıldığı açıklandı. Yaşanan bu felaketin ardından yaşanan korku silinmeye çalışılıyor.

 

 

Gemi Kazası Gemi battı Batan Gemi Can Kaybı
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke