MAÇ SONUÇLARI
TRABZONSPOR 4 - 1 ADANASPOR             EINTRACHT FRANKFURT 0 - 0 HOFFENHEIM             MALAGA 1 - 1 GRANADA             OSASUNA 0 - 3 BARCELONA             Rizespor 0 - 1 Kasımpaşa             BAYERN 5 - 0 WOLFSBURG             Köln 1 - 1 Dortmund             HAMBURG 1 - 0 AUGSBURG             

Yerli Terraneo Ali Yıldırım görevine başladı

Sezon ortasında Terraneo ile anlaşmazlık yaşayıp görevine son veren Fenerbahçe, Terraneo'dan boşalan koltuğu Ali Yıldırım ile doldurmayı hedefliyor.

Yerli Terraneo Ali Yıldırım görevine başladı
Bu içerik 407 kez okundu.

Fenerbahçe sportif direktörü Terraneo sezon içerisinde sözleşmesi feshedilerek yerine Ali Yıldırım getirildi.

 

TERRANEO GÖNDERİLMİŞTİ

Fenerbahçe kulübünde bu sezon başında yaptığı sansasyonel transferler ile adından sıkça söz ettiren Terraneo sezon ortasında sözleşmesi fesh edilerek gönderilmişti. Terraneo Robi Van Persie, Luis Nani ve Fernandao gibi ses getiren transferlerde anlaşmayı sağlayarak Fenerbahçe kulübüne kazandırmıştı. Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım ile anlaşamayan Terraneo sezon ortasında sözleşmesi fesih edilerek gönderilmişti.

 

YENİ TERRANEO

Fenerbahçe yeni Terraneo'yu Türkiye'de buldu. Sportif direktörlüğe Ali Yıldırım getirildi. Ali Yıldırım futbol şube sorumlusu olarak görev yapıyordu sarı lacivertli kulüpte. Artık sportif direktörlük koltuğuna oturan Ali Yıldırım transfer politikasını yönlendirecek. Aziz Yıldırım tarafından sportif direktörlüğe getirilen Ali Yıldırım'ın transferleri şimdiden merak konusu olmaya başladı.

İtalyan Terraneo geçtiğimiz sezon başında Fenerbahçe kulübü ile anlaşarak ses getiren transferler yapmış, Van Persie, Nani, Ozan Tufan, Fernandao ve Volkan Şen transferlerine imza atmıştı. Fenerbahçe taraftarlarını adeta kendinden geçiren transferlerin sonrasında kulüp ile anlaşmazlığa düşerek sezon ortasında Fenerbahçe kulübünden ayrılmıştı.

 

Ali Yıldırım Terraneo Teknik Direktör Teknik Ekip Fenerbahçe
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke