MAÇ SONUÇLARI

Torrent Siteleri Google'den Darbe Yedi

Dünyaca ünlü torrent sitelerinden biri Google'nin algoritmasına takılarak filtre yedi.

Torrent Siteleri Google'den Darbe Yedi
Bu içerik 471 kez okundu.

İntenetin dev torrent sitelerinden birisi olan The Pirtate Bay sitesine arama motoru Google’den “zararlı site” kararı geldi.

 

TORRENT SİTELERİ GOOGLE’DEN DARBE YEDİ !

Torrent siteleri her ne kadar çeşitli dosyaları upload edilerek kullanıcılar arasında dosya aktarımını sağlanmasına yardımcı olsa da, torrent üzerinde çeşitli korsan içerik paylaşımı yapılması torrent’in kötü bir imaj yakalamasına sebep oluyor.

Torrent ile yakından ilgisi olan kullanıcılarının takip ettiği sitelerden biri olan The Pirate Bay, arama motoru Google tarafından büyük bir darbe yedi.

 

“ZAARLI VEYA YANILTICI SİTE UYARISI !

The Pirate Bay sitesine Google Chrome veya Mozilla Firefox tarayıcıları üzerinden giriş yapmak isteyen kullanıcılar zararlı veya yanıltıcısı site uyarısı ile karşı karşıya kalıyorlar.

 

THE PIRATE BAY’E YANILTICI SİTE UYARISI !

Dünya devi arama motoru Google bünyesinde bir çok torrent sitesi barındırıyor. Ancak bu torrent siteleri arasından The Pirate Bay sitesini hangi sebepten dolayı zararlı veya yanıltıcı site olarak görmesi kullanıcılar tarafından merak konusu oluyor.  

Google’nin devamlı gelişen algoritmasına rağmen bazı sitelerin filtreye takılması ise oldukça şaşırtıcı bir durum olarak gözüküyor.

The Pirate Bay sitesinin yetkilileri, kullanıcılarına sitede herhangi bir zararlı içerik barındırılmadığını ve sitenin tekrardan değerlendirilmesi için Google’ye başvuruda bulunduklarını belirtti.

torrent torrent siteleri yasaklandı
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke