MAÇ SONUÇLARI

Aziz Yıldırım Bırakacak mı?

Fenerbahçe içerisinde Aziz Yıldırım'ın başkanlığı bırakacağına dair dedikodular dolaştığı, öyle ki bu durumu yöneticilerle bile paylaştığı yönünde spekülatif haberler bazı haber sayfalarına düştü.

Aziz Yıldırım Bırakacak mı?
Bu içerik 600 kez okundu.

Fenerbahçe bu sezon Süper Lig'e flaş bir giriş yaptı. Kimse itiraz edemez en bomba en etkili transferleri yine Fenerbahçe takımı yaptı. Buna ek olarak şike davasında yargılanan ve sonradan aklanan Aziz Yıldırım'ın arkasında durmayı başardı, Lige ek olarak o gibi hukuki işlemlerle de uğraştı. 

 

BİTİREN MAÇ

Ama gel gelelim geçen gece oynanan Başakşehir maçı ile bütün emekler rafa kaldırıldı. Futbol bu sonuçta, ne kadar mücadele ederseniz edin golü atan kazanıyor. Ne kadar mükemmel transferlerde yapsanız, ne kadar büyük sponsor anlaşmaları da imzalasanız, olmayınca olmuyor demekki.

 

MATEMATİKSEL OLARAK BİTMEDİ

Oynan Başakşehir maçı ile sezon sonuna 2 hafta kala ligde ikinci sırada bulunan Fenerbahçe şampiyon ile arasındaki puan farkını 6'ya yükseltmiş oldu. Matematiksel olarak bitmedi ama öyle ki Şampiyonluk favori adayı Beşiktaş'ın kalan 2 maçında da malubiyet ile ayrılması buna karşın Fenerbaçeninde puan kaybetmemesi gerekli.

 

AZİZ YILDIRIM

Ve Futbol camiasında marka bir isim Aziz Yıldırım. 4 Sezondur Fenerbahçe'nin başında başkanlığını sürdürmekte. Her seçim öncesi gitme sinyali verse de, Fenerbahçe'ye ömrünü adamış bir Başkan. Aldığımız duyumlara göre bu sezon şampiyonluk ile sonuçlandırıp ayrılmak istiyordu ama olmadı. Fenerbahçenin şampiyonluğu zora düştü. Başakşehir maçı sonrasında bu duruma çok sinirlenen Aziz Yıldırım'ın bu durumu yakın çevresi ile paylaştığı, şampiyon olup bırakacağını ama bunu bile başaramadğını dile getirerek üzgün davranışlar sergilediği bildirildi.

 

RESMİ AÇIKLAMA

Bu yönde tabiki henüz resmi bir açıklama yok. Şampiyonluk matematiksel olarak bitmemişken böyle bir açıklama yapmak olması muhtemel olumlu sonuçlarıda yok edecektir.

Bakalım ilerleyen günlerde bu konuda neler olacak. Aziz Yıldırım devam kararı verecek mi...

Aziz Yıldırım Aziz Yıldırım İstifa edecek mi? Aziz Yıldırım görevden ayrılacak mı Aziz Yıldırım aday olacak mı Fenerbahçe Fenerbahçe başkanlık adayları
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke