MAÇ SONUÇLARI

Ronaldinho Türkiye'ye mi Geliyor

Antalya Spor Başkanı yaptığı bir açıklamada Ronaldinho ile görüşmelerinin devam ettiğini ve Ronaldinho'nun Türkiyeye gelme ihtimali olduğunu belirtti.

Ronaldinho Türkiye'ye mi Geliyor
Bu içerik 581 kez okundu.

Bu sezon Eto'yu kadrosuna katarak sükse yaratan ve forma satışlarında patlama yaşattıran Akdeniz ekibi Antalya spor gelecek sezonda da adından çokca söz ettireceğe benziyor. 

 

RONALDİNHO BOMBASI

Antalya Spor Başkanı Gültekin Gencer yaptığı bir konuşmada Ronaldinho ile görüşmelerinin devam ettiğini bildirdi. Yapılan görüşmelerin olumlu olduğunu ve daha önce büyük kulüplerin isteyipte getiremedikleri Ronaldinho'yu Türkiye'ye getirmeye çok yakın olduklarını söyledi.

 

ETO YARDIM ETTİ

Ronaldinho ile yapılan görüşmelerde Ronaldinho'nun eski takım arkadaşı Samuel Eto'nun da olumlu katkılarının bulunduğu aldığımız duyumlar arasında.

 

BAŞKA BİR İSİM DAHA VAR

Ayrıca Başkan Gültekin Gencer yaptığı açıklamada en az Eto ve Ronaldinho kadar iyi bir isimle daha görüşmelerinin devam ettiğini, netlik kazandıktan sonra basına duyuracaklarını söyledi. Yeni sezona bomba gibi bir kadro ile hazır olacaklarının altını çizen Başkan Gencer, şampiyonluğa yürüyen taraftarıyla bütünleşmiş bir takım kurmayı planlıyoruz ve başaracağız, dedi.

Ronaldinho Samuel Eto Ronaldinho Antalyaya gelecek mi Antalyaspor Ronaldinhoyu mu aldı Ronaldinho hangi takımda oynuyor
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke