Mehmet Şanlı İstanbul’da Madde Bağımlıların Saldırısına Uğramış

Mehmet Şanlı İstanbul’da Madde Bağımlıların Saldırısına Uğramış

NBA’yde oynama hayali ile Amerika’ya gitmek isteyen Mehmet Şanlı, İstanbul Havalimanı’na gelmeden önce madde bağımlılarının saldırısına uğramış. Genç basketbolcu fena halde darp edilmiş.

SPOR - 2018-04-02 16:10:37 Bu içerik 876 kez okundu.

23 yaşındaki genç basketbolcu bir süre önce Fenerbahçe ve Beşiktaş gibi büyük kulüplerde basketbol oynuyordu. Genç yeteneği geleceğin sporcusu olarak gören basketbol devlerinin etkisi altında kalan Şanlı, NBA’yde oynamak için Amerika’ya gitmek istiyordu.

Yaşadığı sorunlar ve ailesinin kendisini istememesi üzerine İzmir’den İstanbul’a gelen Şanlı’nın İstanbul sokaklarında bir süre yaşadığı ortaya çıktı. 4 ay öncesine ait ortaya çıkan görüntülerde Şanlı’nın madde bağımlıları tarafından darp edildiği görüntülendi.

Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde Mehmet Şanlı’nın sokakta yürüdüğü sıralarda madde bağımlısı bir kişi tarafından durdurulmaya çalıştığı kaydedildi. Şanlı’nın bu kişiye aldırış etmemesi üzerine madde bağımlısının diğer 3 arkadaşı devreye giriyor. Toplam 4 kişi olan madde bağımlarını Şanlı’ya saldırıyor.

Genç basketbolcu Mehmet Şanlı’nın bağımlılardan kaçmak isterken yere düştüğü ve yere düştüğü sırada ise bağımlılar tarafından sopalar ile darp edildiği kaydedildi. Sopalarla saldırılan Şanlı’nın bir süre sonra bağımlılardan kaçmaya başardığı görüntülendi.DİĞER HABERLER